Lietuvos vaikų ir jaunimo centras aštuonių miestų keliaujančiai kultūros edukacinei stovyklai „Voratinklis“ viena stotelių pasirinko Kėdainius.

Maždaug per mėnesį stovykla apkeliaus aštuonis šalies miestus.

Vadovai Agnė ir Simas gyrė jaunuosius Kėdainių stovyklautojus už draugiškumą, kūrybiškumą ir aktyvumą.

Vadovai Agnė ir Simas gyrė jaunuosius Kėdainių stovyklautojus už draugiškumą, kūrybiškumą ir aktyvumą.

„Į Kėdainius atvykome iš Alytaus. O vėliau keliausime į Tauragę. Stovyklauti kviečiame vaikus nuo 10 iki 16 metų. Labai smagu, kad Kėdainių stovykla sulaukė per dvidešimt vaikų. Visi labai draugiški, aktyvūs, puikiai atliko visas patikėtas užduotus“, – stovyklautojus gyrė vadovai Agnė Samulytė ir Simas Janulis.

Tris dienas prie Kėdainių kultūros centro virė tikras gyvenimas inscenizuotame voratinklyje. Vaikai mokėsi bendrauti, pasitikėti savimi, buvo skatinami ugdyti kūrybiškumo įgūdžius.

Vaikams netrūko nei žaidimų, nei atvirų pokalbių apie jiems aktualias problemas.

Vaikams netrūko nei žaidimų, nei atvirų pokalbių apie jiems aktualias problemas.

Stovyklos organizatoriai išsikėlė užduotį, kuo daugiau vaikų įtraukti į turiningą laisvalaikį savame mieste. „Turime labai įvairių pramogų. Vaikai skatinami aktyvaus bendravimo, bendrų komandinių darbų. Kuriame teatrines improvizacijas, susipažįstame su fotografijos menu, taip pat žiūrime filmus, juos aptariame. Labai įdomi visiems stovyklautojams užduotis – kuo išradingiau pristatyti savąjį miestą. Vėliau tie pristatymai keliaus į kito miesto stovyklą ir bus savotiškas linkėjimas bei kvietimas bendraamžiams atvykti pasisvečiuoti“, – sakė stovyklos vadovas Simas Janulis.

„Mūsų stovykla nėra ilga, tačiau ir per trumpą laiką galima daug ką nuveikti. Norime, kad vaikai įdomiai, smagiai ir prasmingai leistų laiką. Mūsų programą sudaro bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo įgūdžių ugdymo užsiėmimai. Pramogų pakanka visiems“, – įsitikinusi vadovė Agnė Samulytė.

Jaunieji stovyklautojai sakė labai patenkinti, kad nepatingėjo ir atėjo į stovyklą. „Apie stovyklą man pasakė draugas. Net supavydėjau, kai klausiausi jo pasakojimų, kaip įdomiai jis praleido pirmąją stovyklos dieną, tai antrąja kartu atėjau ir aš. Čia tikrai smagu žaisti ir kalbėtis su naujais bičiuliais. Labai norėčiau, kad tokių stovyklų būtų kuo daugiau“, – gerų emocijų neslėpė stovyklautojas Saulius.

Ieva Abukauskaitė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.