pol liemenePraėjusią savaitę, rugpjūčio 22-28 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu patruliuojant iš viso nustatyti 138 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai:

-26 vairuotojai viršijo nustatytą greitį nuo 10 iki 20 km/val.,

-67 – nuo 20 iki 30 km/val.,

-28 – nuo 30 iki 40 km/val.,

-12 – nuo 40 iki 50 km/val.,

-5 – daugiau nei 50 km/val.

Rugpjūčio 27 d. apie 22.30 val. Surviliškio sen., neblaivus 26 metų vyras automobiliu „Fiat Tipo“ važiavo nutolęs nuo dešiniojo kelkraščio bei atsitrenkė į priešais stovėjusį policijos automobilį su skiriamaisiais ženklais. Vyras ne tik neturėjo įgytos teisės vairuoti automobilį, bet ir vairavo jį būdamas sunkaus girtumo laipsnio (3,38 prom.).

Policijos pareigūnai, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 15 asmenų (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos žuvo 20), dar 571 buvo sužeistas (pernai – 476). Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą. 

Kauno apskr. VPK inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.