Jau kitais metais greta Kėdainių miesto esantis Vilainių kaimas taps sun­kiai atpažįstamas. Čia bus atnaujintas parkas, praplėstos poilsio erdvės. Netrukus planuojama pradėti projektavimo darbus.

Pagal programą „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“ didžiulio dėmesio kitais metais sulauks Vilainių kaimas ir Pelėdnagiai.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis tikina, kad Vilainių parko rekonstrukcija prasidės jau kitais metais.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, pagaliau daug metų visų užmirštas Vilainių kaimas iš esmės pakeis savo veidą, kuris dabar yra ganėtinai niūrus, o gyventojai ilgai laukė pokyčių.

„Nors jau turime viziją kaip po rekonstrukcijos atrodys Vilainiai, tačiau dabar galime pasakyti tik tiek, kad didžiausias dėmesys bus skiriamas parko ir rekreacinių zonų atnaujinimui“, – sako O. Kačiulis. Jo teigimu, daugiau detalių turėtų paaiškėti baigus projektavimo darbus, tačiau jau dabar aišku, kad bus atnaujinama ir praplėsta greta parko esanti automobilių stovėjimo aikštelė, įrengtas modernus apšvietimas, sutvarkyti pėsčiųjų ir įrengti nauji takai, taip pat bus pastatyta suoliukų. Be viso to, čia turėtų atsirasti ir krepšinio aikštelė.
O kad būtų dar daugiau galimybių kraštiečiams užsiimti aktyvia veikla, pasak O. Kačiulio, greta parko planuojama praplėsti rekreacinę zoną, kurioje visi šeimos nariai galės aktyviai leisti laisvalaikį.

„Tėvelių poreikiams naujojoje rekreacinėje zonoje bus pastatyta gausybė įvairių treniruoklių, o mažieji tuo metu galės žaisti specialiai jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje. Dėl visų kraštiečių saugumo bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros“, – teigia O. Kačiulis.

Viso projekto vertė siekia daugiau nei 890 tūkst. eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.