Ar kada bandėte (at)rasti meną? Taip, taip mes žinome, kad pareigingai lankotės renginiuose ir kojos pačios žino, kur eiti, kai jus sudomina vienas ar kitas renginio skelbimas viešojoje erdvėje. Bet ar kada bandėte iš tikrųjų meno ieškoti? Sakysite, „O kodėl turėtume ieškoti, viskas jau seniai surasta“. Ne viskas, brangūs Kėdainių krašto gyventojai, NE VISKAS. Kėdainių kultūros centras renginių ciklu „(At)rask meną“ siekia sužadinti jūsų smalsumą ir į žinomas savo krašto vietas pažvelgti naujoje šviesoje, per daugialypę meno prizmę.


Panevėžio muzikinio teatro stilingos muzikos ansamblio ir solistės Laimos Česlauskaitės koncertinė programa „Širdis vasarą dainuoja“ skambės Vilainių parke rugpjūčio 22 d. 19 val.

Laima Česlauskaitė (sopranas) yra profesionali Panevėžio muzikinio teatro solistė atlikusi pagrindinius vaidmenis tokiose operose kaip W. A. Mozarto „Figaro vedybos“,  J. S. Bacho „Kavos kantata“, V. Bartulio „Aušrinė“ ir kt. Laima Česlauskaitė yra tarptautinių ir respublikinių festivalių dalyvė VI tarptautinio J. Sibelijaus dainininkų konkurso, Suomijoje II vietos laureatė (2018 m.).

Kartu su operos soliste jūsų sielos stygas virpins „Stilingos muzikos trio“ (Irma Paurienė – fleita, Ala Fetingienė – akordeonas ir Leonas Dambrauskas – kontrabosas), profesionalus instrumentinis ansamblis, kartu muzikuojantis jau 9 metus.

Trio programoje skamba subtili, įvairių prancūzų kompozitorių kurta pramoginė muzika; taip pat populiarūs valsai, miuzetės, argentinietiški tango, roko baladės bei ištraukos iš operečių ir miuziklų. Pajuskite paskutiniųjų vasaros dienų svaigulį ir lai jūsų širdys vasarą dainuoja!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.