Koncerno „Vikonda“ atstovai išgirdo menininkų prašymus sumokėti pažadėtą atlygį.

Praėjusią savaitę „Kėdainių mugei“ paskelbus, kad koncernas „Vikonda“ dėl nežinomų priežasčių delsia atsiskaityti su dailininkais, birželio mėnesio viduryje dalyvavusiais Paberžėje vykusiame plenere, skirtame Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms pasiruošti, galiausiai savo įsipareigojimus menininkams įvykdė.

„Kėdainių mugei“ atsiųstame laiške koncerno „Vikonda“ komunikacijos vadovė Gintarė Rožėnė tik patvirtino, kad menininkams pinigai jau sumokėti. Tačiau kodėl buvo delsiama atsiskaityti su Paberžėje tapiusiais dailininkais, G. Rožėnė nedetalizavo.

„Kilusius organizacinius klausimus išsprendėme“, – teigė koncerno „Vikonda“ komunikacijos vadovė.

Primename, kad visoje šalyje žinomas dailininkas, Kėdainių miesto garbės pilietis Aloyzas Stasiulevičius praėjusią savaitę „Kėdainių mugei“ patvirtino žinomą informaciją, kad koncerno „Vikonda“ atstovai delsia sumokėti už septynių menininkų paveikslus, kurie buvo nutapyti plenero metu ir palikti eksponuoti Paberžės bažnyčioje.

Dailininkai koncerno „Vikonda“ atstovams iškėlė ultimatumą – arba sumokami žadėti pinigai, arba atsiims iš Paberžės šiuos paveikslus.

„Prieš plenerą mums buvo pažadėta, kad bus apmokėtos pragyvenimo išlaidos, patenkinti minimalūs žmogiškieji poreikiai ir kiekvienam dailininkui bus sumokėta po 300 eurų. Tačiau koncerno atstovai septyniems dirbusiems menininkams iš viso pervedė 500 eurų, reikia suprasti – jums užteks, pasidalinkit…“ – tuomet nuogąstavo A. Stasiulevičius.

Menininko teigimu, koncerno „Vikonda“ atstovai į dailininkų prašymus sumokėti likusią užmokesčio dalį sureagavo tik tuomet, kai dailininkai pagrasino iš Paberžės atsiimti nutapytus paveikslus.

„Mes tas dešimt dienų tikrai sunkiai dirbome ir padarėme daug daugiau, nei galėjome padaryti – buvo nutapytas nuostabus Tėvo Stanislovo portretas. Be galo gaila ir apmaudu, kad tik į tokį pareiškimą jie atsiliepė, tik po jo žadėjo atsiskaityti. Aš jau pakankamai garbaus amžiaus žmogus, o man dar reikia iš tokių turtingų įmonių kapeikas „išmušinėti“, – „Kėdainių mugei“ teigė Kėdainių miesto garbės pilietis.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. redaktoriau...

    Ir cia komentarus trinat…vaikai jus vaikai klapt klapt akytem

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.