Po publikacijos laikraštyje „Kėdainių mugė“, kad ruošiantis šventėms genimos arčiau Didžiosios Rinkos aikštės Radvilų gatvėje augančios liepos, į redakciją užsuko Mindaugas Juodauga. 

Kai kurios Radvilų gatvės liepos negenėtos jau daugelį metų, o kitoms dėmesio negailima kasmet.

Kai kurios Radvilų gatvės liepos negenėtos jau daugelį metų, o kitoms dėmesio negailima kasmet.

Vyras neslėpė nusivylimo keistais miesto šeimininkų veiksmais. „Niekaip nesuprantu, kaip tos pačios gatvės liepos vertinamos ir prižiūrimos taip skirtingai. Tie medžiai, kurie ir vėl nugenėti, tvarkdarių sulaukia kasmet. Mes gyvename Radvilų gatvės 55 name. Prie mūsų ir gretimo namo taip pat auga liepos, tačiau jos negenėtos jau ilgiau kaip penkiolika metų. Maždaug penkerius metus su kaimynu varstome seniūnijos duris ir prašome arba nugenėti tas liepas, arba leisti patiems tai padaryti. Deja, atsakymo negauname jokio. Kartą kažkas leptelėjo, kad tie medžiai niekam netrukdo, tačiau padėtis yra nemaloni – liepos taip išsišakojusios, kad drasko stogus ir rudenį lapais teršia šaligatvį“, – skundėsi kėdainietis.
Miesto seniūno pavaduotojo Algirdo Krivičiaus paklausus, kodėl tos pačios gatvės vienos liepos nuolat genimos, o kitos pamirštos, nuskambėjo pasakymas, kad visų medžių prižiūrėti trūksta laiko ir darbo rankų: „Kreipsimės į savivaldybę dėl leidimų nugenėti visas Radvilų gatvės liepas. Taip pat norėtume apipjauti šakas ir daugeliui J. Basanavičiaus gatvės medžių. Jei leidimus gausime, bandysime rasti galimybių tuos planus įvykdyti, nes darbai veja vienas kitą.“

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vytautas

    Kazkodel visi pamirsta, kad medzius geriausia geneti pavasari, o ne rudeni. Duok Dieve, kad pasiteisntu kalbos apie klimato atsilima, o jei ilgesni laika spusteletu speigai, medziams su neuzgijosiomis zaizdoms taii butu labai ne i sveikata….

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.