Mirties keliu vadinamoje „Via Baltica“ magistralėje susidūrė du vilkikai. (Daliaus M. stop kadras).

Mirties keliu vadinamoje „Via Baltica“ magistralėje susidūrė du vilkikai. (Daliaus M. stop kadras).

Ypač dideliu avaringumu pasižyminčiame kelyje „Via Baltica“ – vėl skaudi nelaimė. Eismo įvykio metu susidūrė du vilkikai. Laimei, aukų nebuvo, vienas vairuotojas išvežtas į gydymo įstaigą.

Pranešama, kad gegužės 25 d., apie 16 val. Pelėdnagių sen., „Via Baltica“ kelyje netoli Saviečių kaimo (ties posūkiu į Labūnavos aplinkelį) susidūrė dvi transporto priemonės: vilkikas MAN ir vilkikas „Renault“. Prispaustų žmonių nebuvo, tačiau iš vieno krovininio automobilio bėgo kuras. Vairuotojas V. Š. išvežtas į gydymo įstaigą. Ant kelio važiuojamosios dalies ir šalikelėje po vilkiku 6 m² plote buvo išsilieję naftos produktų, juos nuvalė ugniagesiai gelbėtojai.

Tądien gaisrininkai skubėjo ir į dar vieną avariją. 19:19 val. gautas pranešimas, kad kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva 39-ajame km, ant stogo apsivertė automobilis. Prispaustų žmonių nėra, tačiau iš transporto priemonės bėgo kuras. Atvykus paaiškėjo, kad buvo apsivertęs sunkvežimis GAZ-53, vežęs malkas.

3 m² plote buvo išsilieję dyzelino. Ugniagesiai atjungė akumuliatorių, nuėmė kuro baką ir sustabdė tekėjimą, nuvalė kelio dangą.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.