„Nevėžio“ veteranai pergale baigė 2016 metų Lietuvos Aukštaitijos zonos čempionatą. Kėdainiečiai senjorai, sužaidę vieną prasčiausių sezonų, šįkart devynių komandų rikiuotėje liko priešpaskutiniai.

futbolo-kamuolys-vartuoseTačiau futbolui neabejingi kraštiečiai džiaugiasi, jog paskutinėse rungtynėse senjorams pavyko pasiekti gražią pergalę. Namuose „Nevėžis“ rezultatu 3:1 nugalėjo Panevėžio „Ekrano Senjorų“ vienuolikę.

Po pirmame kėlinyje pasiųsto tolimo ir gražaus Valento Rabikausko smūgio šeimininkai pirmavo 1:0.

Antrame kėlinyje svečiai rezultatą išlygino ir, atrodė, kad rungtynės taip ir pasibaigs taikiu rezultatu, tačiau „Nevėžio“ saugas Martynas Juknevičius pademonstravo meistriškumą pelnęs du įvarčius ir nulėmęs rungtynių baigtį šeimininkų naudai.

„Klubo vardu dėkoju visiems už palaikymą bei paramą. Šis sezonas mums buvo vienas nesėkmingiausių per visą veteranų žaidimą. Manome, kad gyvenime būna visko. Tikimės, kad po šio kritimo duobėn kitąmet labiau susitelksime ir galėsime dažniau pasidžiaugti pergalėmis“, – po paskutiniųjų sezono rungtynių sakė „Nevėžio“ veteranų klubo pirmininkas Robertas Činikas.