Visą Lietuvą apėmusi akcija „Darom“ nepaliko abejingų ir mūsų krašto verslininkų: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės nariai saulėtą šeštadienio rytą tvarkė visų gyventojų mėgstamą Kėdainių miesto parko teritoriją. 

Negana to, po talkos jie savo darbo įrankius – grėblius – padovanojo Kėdainių miesto seniūnijai.

„Po mūsų talkos, naujasis rūmų narys MB „Gritakas“ sutiko padovanoti 10 grėblių miesto seniūnijai. Taigi, mūsų nariai aktyviai prisideda prie bendruomenės gerovės kūrimo. Pavyzdžiui, visai neseniai dalyvavome akcijoje „Padovanok miestui suolą“, kurios metu verslininkai savam miestui padovanojo suoliukus.  Mūsų atstovybėje šiuo metu yra 24 nariai, kai prieš kelis mėnesius, sausį, jų buvo 17. Taigi, narių gretos sparčiai gausėja”, – sakė Daina Balasevičienė, Kėdainių Verslo ir turizmo informacijos centro vadovė.

„Dovanodamas grėblius tiesiog norėjau prisidėti prie miesto gražinimo. Seniai gyvenu Kėdainiuose, esu šios bendruomenės narys, todėl man svarbu, kad mieste gyventi būtų malonu ir jauku. Tokioje akcijoje dalyvauju pirmą kartą, na, ir įspūdžiai išties puikūs: visą rytmetį ne tik švarinome aplinką, grėbėme nukritusius medžių lapus, rinkome šiukšles, bet ir betarpiškai bendravome“, – teigė MB „Gritakas“ vadovas Andrius Gritėnas.

Šiltą ir saulėtą rytmetį miesto parke buvo matyti ir daugiau talkininkų. Šiukšlės, surinktos akcijos metu,  jau kitą savaitę bus išvežtos miesto seniūnijos transportu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.