Kėdainių rajono sportinis techninis klubas „Vedavas“ jau pradėjo pasiruošimą būsimiems startams. Tik į juos kėdainiečiai stos gerokai atnaujinę gretas.

Petras Nomeika tiki, kad jaunoji sportininkų karta puikiai garsins „Vedavo“ vardą.

Petras Nomeika tiki, kad jaunoji sportininkų karta puikiai garsins „Vedavo“ vardą.

„Komandą paliko visi lyderiai. Jie suformavo kitą komandą, tad mums teko ieškoti naujų narių. Smagu, kad sudominome nemažai perspektyvaus jaunimo. Galiu tik pasakyti, kad dabartinė komanda – buvusių „Vedavo“ narių vaikai“, – šalies motokroso išvakarėse sakė „Vedavo“ vadovas Petras Nomeika. Pasak jo, komandos atsinaujinimas turėtų sudominti kėdainiečius, kurie visada noriai stebėdavo klubo pasiekimus.
„Ruoštis čempionatui pradėjome gana anksti, nes leido geros oro sąlygos. Pirmasis etapas numatytas gegužės 3-4 dienomis Ruopiškyje. Šįmet čempionatas bus labai įdomus, nes startui ruošiasi net 28 komandos, tarp kurių dvidešimt – itin stiprios. Pagrindiniai „Vedavo“ konkurentai bus ne tik daugkartiniai varžovai „Žemaitijos“ ir „Semos“ sportininkai, bet ir buvę Kėdainių klubo nariai, dabar susibūrę į „Steel Mustang“ komandą“, – sakė P. Nomeika.
„Vedavo“ vadovas džiaugiasi, kad klubui išlikti padėjo rėmėjas ūkininkas Vygantas Rainys.
„Esu dėkingas visiems, buvusiems ir esamiems, rėmėjams. Jų dėka mes sėkmingai kovodavome ir siekdavome aukštų rezultatų. Tikiuosi, kad mums padedančiųjų nenuvilsime ir šiame sezone“, – optimistiškai į ateitį žiūri P. Nomeika.
Netrukus prasidėsiančiose varžybose „Vedavo“ garbę gins 12 sportininkų: Nedas Piragis, Deividas Draginas, Matas Nomeika, Lukas Nomeika, Ignas Nomeika, Dominykas Sugintas, Argaudas Čepas, Remigijus Čepas, Žydrūnas Mackevičius, Sigitas Grigaliūnas, Dainius Nomeika, Benas Kestenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.