Techninio sportinio klubo „Vedavas“ atstovai Lietuvos motokroso čempionate užėmė garbingą antrąją vietą. Čempionų medaliais pasipuošė klubo „MS Motosports RT“ nariai, o bronzos medalius iškovojo „Žemaitijos“ sportininkai.

„Vedavo“ vadovo Petro Nomeikos manymu, pasiektas rezultatas – gana neblogas: „Pernai buvome tik penkti, tai šįmet padarėme puikų šuolį aukštyn. Jei ne įvairios sportininkų traumos, tai būtume ir čempionų medaliais pasipuošę. Tačiau sporte reikia susitaikyti su viskuo – vieną dieną pergalės atrodo ranka pasiekiamos, o kitą dieną viskas griūva tarsi kortų namelis. Džiaugiamės tuo, ką turime, ir viltingai žvelgiame į ateitį.“
Paskutinis čempionato etapas vyko Panevėžyje. Jame nemaža grupė „Vedavo“ atstovų pasiekė gerų rezultatų. 55 cc grupėje Marius Adomaitis liko trečias, 85 cc grupėje Nojus Gasiūnas užėmė antrąją vietą. Open MX2 klasėje Benas Kestenis atvažiavo antras. MX Open klasėje Nerijus Rukštela buvo nepavejamas ir finišo liniją kirto pirmasis.
Nors čempionatas jau užvertė paskutinį puslapį, Kėdainių motokroso sportininkai dar turės, kur pasivaržyti.
Artimiausios kovos numatytos savoje trasoje, kur rugsėjo 5 dieną nuo 12 valandos vyks motokroso varžybų „Lietuvos Taurė 2015“ šeštojo etapo važiavimai.
Visus motokroso gerbėjus klubo atstovai kviečia į trasą palaikyti savų sportininkų ir pasigėrėti gražiais motociklininkų važiavimais.