Nors šiuo metu pats žiemos įkarštis, o vandens telkinius sukaustęs ledas, nelaukiant pavasario nuspręsta išvalyti Pelėdnagiuose esančio ir kraštiečių mėgstamo Ašarėnos tvenkinio pakrantę. Tad atlikus visus darbus, jau vasarą poilsiautojai galės džiaugtis praplėsta poilsiui tinkama pakrantės juosta.

Kaip „Kėdainių mugei“ pasakojo Pelėdnagių seniūnijos seniūnas Edvinas Pagirskas, šiuo metu pats laikas atlikti tvenkinio pakrantės valymo darbus.

„Didelė šio tvenkinio pakrantės dalis buvo užėlusi meldais, o dugnas padengtas storu dumblo sluoksniu, tad įbristi į vandenį tikrai nebuvo malonu. Šiuo metu ledo storis nėra didelis, o vandens augmenija šaltuoju metų laiku gerokai susilpnėja, todėl ir valymo darbus atlikti ne taip sudėtinga. Dabar, kai jau pagrindiniai valymo darbai atlikti, belieka laukti, kol vėl sutvirtės ledas, ant kurio bus pripilta smėlio, kuris vėliau, prasidėjus atlydžiui, nugrims į dugną. Todėl ateinančią vasarą kraštiečiai prie šio vandens telkinio turės galimybę daug kokybiškiau ilsėtis“, – teigė Pelėdnagių seniūnijos seniūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.