Lopšelis-darželis „Varpelis“ vienintelis Kėdainių rajone ištisus metus dirba ir šeštadieniais.

Direktorė Danutė Vaičiulienė: ,,Įsigytos palapinės – tikrai erdvios, tad prireikus galėtume priimti ir vaikus iš kitų darželių.“

Direktorė Danutė Vaičiulienė: ,,Įsigytos palapinės – tikrai erdvios, tad prireikus galėtume priimti ir vaikus iš kitų darželių.“

Tokia galimybė atsirado pernai rugsėjį, parengus projektą „Darbas šeštadieniais ir vieno mėnesio vasaros stovykla“ bei jo įgyvendinimui gavus 39,6 tūkst. litų iš Europos Sąjungos fondų.
Liepos 1-ąją jau startuos paskutinis laimėtojo projekto etapas – vasaros stovykla. Iki pat rugpjūčio užsiėmimai joje vyks nemokamai.
,,Varpelio“ vasaros stovykloje ilsėsis aplinkinio mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Surengus specialią apskaitą, išaiškėjo, kad pageidaujančiųjų – apie septyniasdešimt.
Specialiai šiai stovyklai „Varpelis“ įsigijo keturias erdvias lauko palapines ir pripučiamų čiužinių.
Palapinėse stovyklautojai galės žaisti prastesniu oru, o ant pripučiamų čiužinių – prigulti dienos miego. Kita veikla vyks įprastai.
Daugelis rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vasaromis užsidaro – savivaldybė taip taupo lėšas. Telieka vienas ar du budintys darželiai vaikams, kurių tėveliai tuo metu atostogauti negali.
Tačiau daugelis tėvų savo mažylius vis tiek linkę vesti tik į jiems įprastus darželius – kaitalioti aplinkos nenori.
Vasaros stovyklos gali tapti viena iš šią problemą padedančių spręsti išeičių. ,,Varpelyje“ sukaupta patirtis šiuo požiūriu – itin vertinga.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.