Daugiau nei 500 dviratininkų bei 200 bėgikų bei šiaurietiško ėjimo entuziastų – tiek kraštiečių rinkosi į vakarinius sporto renginius. Jie tradiciškai organizuojami miesto gimtadienio proga. Dviratininkai miesto gatvėmis iš viso įveikė 13 km 70 metrų atstumą, o bėgikai senamiesčio gatvėmis nubėgo 6 km 470 metrus.

Žygis ir bėgimas kasmet sulaukia didelio kraštiečio populiarumo, tačiau šiais metais jis buvo rekordinis – vien dviratininkų buvo 500, nors praėjusiais metais jų būta perpus mažiau – apie 200.

Jauniausio bėgimo dalyvio prizas atiteko Maksimui Kochnerui, vyriausiojo – Audriui Antončikui. 2001 metų gimimo ir jaunesnių grupėje nugalėtoja tapo Vilgailė Skinderytė iš Kėdainių sporto centro (SC), antrąją vietą pelnė Ugnė Dirsytė, trečiąją – Justina Kuprijanovaitė iš Kėdainių SC.

Vakariniame važiavime dalyvavo visa „Agrochemos“ darbuotojų komanda.

Vaikinų grupėje pirmąją vietą pelnė Aleksas Račas, antrąją – Matijus Miknevičius, trečiąją vietą iškovojo Rafaelis Pankūnas.

Amžiaus grupėje 2000 metų gimimo ir vyresni, pirmąją vietą iškovojo Gabija Ražaitytė, antrąją – Vilmantė Stašauskaitė, trečiąją vietą pelnė Aurelija Kisieliūtė.

Savo jėgas išbandė dideli ir maži dviračių entuziastai.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Dovydas Stašys, antruoju finišavo buvęs šėtiškis Aurimas Skinulis, trečiuoju finišą pasiekė Paulius Bieliūnas.
Bėgime dalyvavo kėdainiškiai bei įvairių šalies miestų ir rajonų bėgimo mėgėjai.

Visiems dalyviams buvo įteikti rajono savivaldybės atminimo medaliai, o bėgimo nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais ir taurėmis, 4–6 vietas iškovoję bėgikai – atitinkamomis taurėmis.

Trys damos nepabūgo 13 kilometrų atstumo ir su šypsena laukė dviračių žygio starto.

„Nuoširdžiai dėkojame Kėdainių miesto seniūnijai, Kultūros ir Sporto centrams, savanoriams, greitosios pagalbos tarnybai, asociacijai „Gėrnešys“, o ypač didelis ačiū kelių policijos tarnybai, kuri užtikrino saugumą renginio dalyviams miesto gatvėse“, – dėkojo Gediminas Misius, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas.