Vakariniame žygyje po Kėdainių miestą susirinko net 147 dviratininkai!

Vakariniame žygyje po Kėdainių miestą susirinko net 147 dviratininkai!

Ketvirtadienio vakarą Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje šurmuliavo sporto ir aktyvaus poilsio mėgėjai. Čia buvo duoti startai dviračių žygiui po vakarėjančius Kėdainius bei vakariniam bėgimui po mūsų miesto senamiestį.

19 km ir 320 m – tiek reikėjo įveikti dviračių žygio „O vakare smagiau“ dalyviams, kurie su ekologiškiausia transporto priemone važinėjosi po Kėdainių miesto gatves. Ištikimiausių ir prisiekusių dviratininkų neišgąsdino visai neseniai nulijęs lietus. Suskaičiuota, kad žygyje dalyvavo net 147 dviratininkai.

Vyriausias dviračių žygio dalyvis, septyniasdešimtmetis E. Staškus po finišo.

Vyriausias dviračių žygio dalyvis, septyniasdešimtmetis E. Staškus po finišo.

Visi žygio dalyviai, sėkmingai įveikę beveik 20 kilometrų trasą ir kirtę finišą Didžiojoje Rinkoje, buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Atminimo taures gavo ir vyriausias bei jauniausias žygio dalyviai: vyriausiu dviratininku paskelbtas septyniasdešimtmetis Eugenijus Staškus, o jauniausias – septynmetis Vytenis Lideika. Akivaizdu, kad amžius nėra kliūtis džiaugtis važiavimo dviračiais malonumu!

Finišavus dviratininkams, buvo duotas startas vakarinio bėgimo „Sveikiname Kėdainius“ dalyviams. Iš viso startavo apie 100 bėgikų ne tik iš Kėdainių, bet ir svečių iš kitų Lietuvos regionų. Specialiai į bėgimą atvyko ir Lietuvos kariuomenės kariai.

Finišas!

Finišas!

Bėgikams teko įveikti 6 km 440 m distanciją. Po bėgimo, visi sėkmingai finišavusieji, buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Absoliučioje įskaitoje greičiausiai trasą įveikė Tadas Pavolis, Aurimas Skinulis ir Augustas Jakubynas.

Tarp moterų greičiausia buvo Eglė Sakalaitė, antra finišavo Monika Jovaišaitė, trečia – Laura Dapkė.

Gausus dalyvių skaičius ir plačios šypsenos kirtus finišo liniją bylojo – Kėdainiuose gyvena daug sportui ir sveikai gyvensenai neabejingų žmonių!

 

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.