Besibaigiant mokslo metams, Kėdainių kultūros centre už pasiekimus mokslo bei meno srityse, rajono vadovas Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis įteikė apdovanojimus gabiausiems ir krašto vardą šalyje garsinantiems gabiausiems moksleiviams ir jų mokytojams.

Iškilmingo renginio metu Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius apdovanojo ne tik gabiausius moksleivius, bet jų mokytojus.

„Kas kartą apdovanojant mūsų krašto moksleivius, mane užplūsta ypatinga nuotaika, kad Kėdainių rajone yra tokia gausybė gabių jaunuolių. Per keturiolika metų vykstančius apdovanojimus, už pačius įvairiausius pasiekimus jau bus pagerbta daugiau kaip tūkstantis moksleivių. Tačiau džiugiausia, kad kasmet mūsų jaunieji talentai pasiekia vis aukštesnius rezultatus“, – prieš iškilmingą apdovanojimų ceremoniją teigė Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

Jis pasidžiaugė, kad net šeši moksleiviai demonstruoja ypatingus gabumus ir buvo apdovanoti jau penktąjį, ketvirtąjį ir trečią kartą.

„Kalbant apie mūsų vaikų pasiekimus, kiekvienas privalome tarti didelį „ačiū“ mokytojams, be kurių pagalbos moksleiviai nepasiektų tokių aukštų rezultatų, kokiais galime džiaugtis šiandien“, – pabrėžė rajono vadovas.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.