Nuo gegužės 22 dienos Kėdainių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje dirbti pradės Vilma Juškevičienė. Vytauto Didžiojo universitete socialinio darbo bakalauro aukštąjį išsilavinimą įgijusi V. Juškevičienė užims laisvą Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiosios specialistės vietą.

Į šias pareigas V. Juškevičienė ateina iš vaikų globos namų „Saulutė“, kur trejus su puse metų dirbo direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams.
Prieš tai kėdainietė bemaž dešimtmetį dirbo miesto seniūnijoje socialine darbuotoja. Jai buvo patikėtas darbas su socialinės rizikos šeimomis.
Paklausta, kas lėmė jos apsisprendimą pakeisti darbą ir ateiti dirbti į pastaruoju metu gana akylai visuomenės stebimą sritį V. Juškevičienė atvira: „Socialinis darbas mane lydi daugelį metų Vaikų nameliuose dirbdama aš susiduriu su komplikuoto kai kurių kraštiečių gyvenimo pasekmėmis. Dirbdama Vaikų teisių apsaugos skyriuje, manau, galėsiu padaryti taip, kad vaikai nepatektų į globos įstaigas.“
Šiuo metu Kėdainių rajono vaiko teisių apsaugos skyriuje dirba penkios moterys. Laikinai vedėjos pareigas užima Aistė Lekečinskienė, o vyriausiomis specialistėmis dirba Loreta Krylaitė, Nijolė Naudžiūnaitė, Gražina Sagulinienė ir Daiva Danisevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.