Kėdainių rajono policijos komisariatas kiekvienų metų rudenį atveria duris visiems rajono švietimo įstaigų moksleiviams – policijos komisariate organizuojamos atvirų durų dienos, skirtos Policijos dienai paminėti. 

Policijoje vykusių atvirų durų dienose su vaikais bendravo ir Kėdainių r. policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis (kairėje).

Policijoje vykusių atvirų durų dienose su vaikais bendravo ir Kėdainių r. policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis (kairėje).

Nuo pat ryto policijos komisariato tarnybos buvo pasiruošusios supažindinti apsilankiusiuosius su policijos darbo specifika, pabendrauti su vaikais ir juos atlydėjusiais suaugusiaisiais. Buvo pristatyta policijos pareigūnų uniforma ir ginkluotė, praktiniai veiksmai ir patarimai, kaip apsiginti nuo užpuolikų. Norėjusieji galėjo pasimatuoti neperšaunamą liemenę, šalmą, palaikyti rankose šaunamuosius ginklus. Vaikai būriavosi prie Viešosios policijos Prevencijos poskyrio tarnybinių automobilių, kiekvienas norėjo pasėdėti juose, pajunginėti garso ir šviesos signalus, pakalbėti per radijo stotį. Visus labai domino eksperto darbas, jo naudojami prietaisai. Ekspertas parodė, kaip nuimami pirštų atspaudai, sudarinėjamas fotorobotas. Pažintį su policijos komisariatu buvo galima tęsti Operatyvaus valdymo poskyryje, policijos jaunimo centre, policijos muziejuje, kur vaikų grupeles lydėjo jaunieji policijos rėmėjai. Vyresnių klasių moksleiviams skirta paskaita „Policijos profesijos pristatymas“.
Visą dieną susirinkusiesiems rankas spaudė ir su vaikučiais fotografavosi Lietuvos policijos bičiulis Amsis. Jis ypač daug džiaugsmo suteikė mažiesiems renginio dalyviams. Vaikai galėjo stebėti ir tarnybinio šuns pasirodymą. Pasibaigus renginiui visi apsilankę po atviru dangumi vaišinosi koše. Diena prabėgo greitai, visi namo skirstėsi pavargę, bet kupini gerų emocijų, įspūdžių.
Iš viso renginyje dalyvavo 775 mokiniai ir 39 juos atlydėję suaugusieji. Išeidami jie sakė ne ,,viso gero“, o ,,iki kitų metų“.

Kėdainių rajono PK inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.