dovanosIlgasis šventinis savaitgalis buvo gausus vagysčių. Vagys nesibodėjo pavogti ne tik maisto produktų, bet net ir kalėdinių dovanų!

Per ilgąjį šventinį savaitgalį Kėdainių rajono policijos komisariate gauti aštuoni pranešimai dėl vagysčių. Keli jų:

Gruodžio 25 d. gautas kėdainietės pareiškimas, kad gruodžio 24-ąją, apie 13.45 val., po apsilankymo soliariume, esančiame Kėdainiuose, Tilto g., grįžusi namo pasigedo auksinės grandinėlės su lapo formos pakabuku. Žala – 521 Eur.

Gruodžio 26 d. gautas kėdainietės pareiškimas apie tai, kad apie 11.30 val. atėjusi prie jai priklausančio automobilio „Toyota Auris“, stovėjusio Kėdainiuose, prie J. Basanavičiaus g. 138A pastato, pastebėjo, kad išimtas dešinės pusės automobilio galinis durelių stiklas ir iš vidaus pavogti įvairūs rūbai, kalėdinės dovanos. Žala – 1 175 Eur. Automobilis draustas kasko draudimu, signalizuotas, nesaugomas.

Gruodžio 26 d. gautas Lančiūnavos k. gyventojo pareiškimas apie tai, kad apie 19.45 val. pastebėjo, jog išdaužtas buto virtuvės lango stiklas ir iš vidaus pavogta tarkavimo mašinėlė bei įvairūs maisto produktai. Žala – 189,20 eurų. Nustatytas įtariamasis, gimęs 1992 m., ieškomas. Laimei, pavogti daiktai vyriškiui sugrąžinti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.