To dar nebuvo: „Kitoks Teatras“ pristato intriguojančią komediją itin provokuojančiu pavadinimu ,,Užsiimkime meile. Ačiū, su malonumu!” Kėdainių kultūros centre balandžio 23 d. 18 val.

Jau tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę – komedija visai ne apie tai, ką visi iš karto pagalvojote. Tai žymiai giliau panerti siūlantis spektaklis. Galiausiai jis atskleis, žmogus visa daro dėl vieno – meilės ir šilumos poreikio. O lengviausiai tai gauti galima atsiduodant kūniškoms aistroms. Deja, galop įsitikinama, tai tebuvo iliuzija. Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. O jų – tūkstančiai.

Spektaklis atskleis, mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?

Garantuojame, gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius spektaklis tikrai privers raudonuoti, o abejingų tikrai nepaliks!

Komedijoje aktoriai Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakaluskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

Režisierius: Arvydas LebeliūnasPagal Valentin Krasnogarov pjesę „Užsiimkime seksu“. Dailininkė: Inga Kažemėkienė-Žukauskienė. Vaidina: Inga Norkutė/Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė/ Aurelija Tamulytė. Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.