Nuo šiandien, dėl pradedamų vykdyti rekonstrukcijos darbų, laikinai uždraudžiamas pėsčiųjų eismas Kėdainių pėsčiųjų tiltu per Nevėžio upę tarp Didžiosios ir Kauno gatvių. Apribojimas numatytas nuo 2018 m. kovo 13 dienos  iki 2018 m. gruodžio 1 dienos. Tilto rekonstrukcijos darbus, kurių vertė 1 mln. 413 tūkst. eurų, atliks bendrovė „Kauno tiltai“.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius teigia, kad rekonstruotas pėsčiųjų tiltas taps dar vienu kraštiečių traukos objektu.

Per 10 mėnesių truksiančius darbus bus atnaujintos pėsčiųjų tilto konstrukcijos, pakeista danga, sudėti nauji turėklai, taip pat įrengtos vadinamosios stelos, ant kurių bus kabinamos informacinės lentos. Pasak rangovų, tiltas dar įspūdingiau turėtų atrodyti tamsiuoju paros metu. Mat bus įrengtas tilto kasdieninis ir šventinis apšvietimas.

„Kadangi esame pastatę ne vieną tiltą, galiu atsakingai sakyti, kad architektūriniu požiūriu tiltas po rekonstrukcijos atrodys tikrai puikiai. Jis ne tik atliks savo pagrindinę funkciją – sujungs abu Nevėžio krantus, bet ir savo išvaizda prisidės prie ir taip išraiškingai atrodančio Kėdainių senamiesčio“, – pabrėžė bendrovės „Kauno tiltai“ ekonomikos direktorius Eugenijus Urlikas.

„Labai džiaugiuosi, kad šis projektas galiausiai pradedamas įgyvendinti, nors buvo pačių įvairiausių trikdžių. Ši tilto rekonstrukcija – tikrai puikus projektas, kuriuo galės didžiuotis kiekvienas kraštietis“, – pabrėžė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

 

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.