Kaune įsikūręs prekybos miestelis „Urmas“ – tai ne tik  vieta, kur verda prekyba, tai miestelis, kuriame pulsuoja gyvenimas. Atsinaujinęs, išsiplėtęs ir išgražėjęs, dar prieš nepriklausomos Lietuvos metus lietuviams gerai žinomas „Urmo bazės“ vardu  žinomas prekybos kompleksas ir toliau išlieka didžiuliu traukos centru, siūlančiu išskirtinai didelį drabužių, maisto, buitinės technikos, namų apyvokos, baldų ir daugybės kitų prekių pasirinkimą.

Miestelio lankytojai renkasi iš plačiausio prekių pasirinkimo

Tokios įvairovės ir plataus asortimento kaip čia kur nors kitur Lietuvoje neįmanoma rasti. 18 hektarų ploto teritorijoje išsidėsčiusiose 7 galerijose veikia daugiau kaip 2500 parduotuvių, kurias kasdien aplanko 25 tūkst. žmonių. Tai didžiausias prekybos kompleksas tiek Kauno regione, tiek ir Lietuvoje.
Pagrindinis prekybos miestelio „variklis“ – smulkieji verslininkai, dažniausiai patys prekiaujantys ir aptarnaujantys klientus savo parduotuvėse. Daugelis pirkėjų todėl ir renkasi „Urmą“, kad iš šių dažnai ne vieną dešimtmetį savo darbą dirbančių prekybininkų sulaukia malonaus aptarnavimo ir kokybiškų patarimų renkantis prekę.

Drabužiai: nuo kasdienių iki išskirtinių
Jau tikrai ne pirma lietuvių karta tradiciškai atvyksta į prekybos miestelį „Urmas“ įsigyti drabužių. Išties čia galima apsirengti nuo galvos iki kojų, o sau tinkančių drabužių ir avalynės ras tiek vertinantys paprastumą,

Daugiausia drabužių ir avalynės pardauotuvių susitelkusios Vakarinėje, Geltonojoje, Žaliojoje galerijoje ir Raudonajame pasaže

patogumą ir gerą kainą, tiek norintys neatsilikti nuo naujausių stiliaus ir mados tendencijų. Drabužiai ir kasdienai, ir ypatingoms šventėms: krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams. Moterims, vyrams, vaikams ir jaunimui.
Daugiausia rūbų ir avalynės parduotuvių yra susitelkę Vakarinėje ir Geltonojoje galerijose, taip pat Žaliojoje galerijoje ir Raudonajame pasaže.
Vakarinės galerijos pradžioje visai neseniai duris atvėrė ištisas kvartalas jaukių drabužių butikų, kuriuose galima rasti išskirtinių, vienetinių drabužių. Tačiau atkaklesni pirkėjai įdomių laimikių randa ir išparduotuvėse, kurių prekybos miestelyje taip pat gausu, ir dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Sekite naujausias madas, sužinokite apie derinius
Naujų drabužių kainos prekybos miestelio išparduotuvėse – dažniausiai iki 70 proc., o akcijų metų ir iki 90 proc. mažesnės nei įprastos. O kad stilingai ir už juokingai mažą kainą galima apsirengti dėvėtų drabužių parduotuvėse, neseniai įrodė viena iš tinklaraščio apie madą „TryOn.lt“ autorių Rugilė Kančaitė, pademonstravusi akį traukiančius drabužių derinius vos už 16 ir 7 eurus.


Pagrindinis prekybos miestelio „variklis“ – smulkieji verslininkai, dažniausiai patys prekiaujantys ir aptarnaujantys klientus savo parduotuvėse.


Turgus: nuo rūkytos mėsos iki išskirtinių saldumynų
Kitas labai svarbus dalykas, dėl kurio žmonės traukia į prekybos miestelį „Urmas“ – maistas. Be daugybės įvairių maisto parduotuvių, čia veikia ir moderniausias Lietuvoje – „Centrinis Kauno turgus“.
Rytinėje galerijoje įsikūrusiame turguje darbuojasi daugiau kaip 500 prekybininkų, todėl šviežių vaisių, daržovių, rūkytos ir šviežios mėsos, pieno, duonos produktų pasiūla ypač didelė. Didelė dalis vaisių ir daržovių, ypač sezono metu, parduodamos pačių ūkininkų arba atvežtos tiesiai iš Lietuvos ūkių.
Čia ypač didelis ir įvairus pagal tradicinius lietuviškus receptus pagamintų rūkytų mėsos produktų asortimentas: kumpiai, kumpeliai, nugarinės, lašiniai, skilandžiai, dešros, dešrelės, šonkauliukai, vištos, antys ir dar daug kitokių gaminių.

„Urme“ veikia naujas „Centrinis Kauno turgus“, kuriame darbuojasi daugiau kaip 500 prekybininkų.

O kaipgi be saldumynų! Įvairiausių nepaprasto skonio gardėsių – tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, tiek ypatingoms šventėms, tiek kasdieniam pasimėgavimui rasite specialiose krautuvėlėse.
Tai, ko nėra kitur
Centriniame Kauno turguje įsikūrusi ir pačių tikriausių, atvežtų tiesiai iš Turkijos, saldumynų – lukumo, baklavos ir chalvos – krautuvėlė. Daug lietuvių aukščiausios kokybės turkiškų saldumynų yra ragavę atostogaudami Turkijoje, bet Lietuvoje vietų, kur jų galima rasti, vis dar labai mažai.
Turguje veikia ir dar viena labai įdomi parduotuvėlė, kur jus už prekystalio sutiks pats savininkas – iš Mauricijaus salos Indijos vandenyne atvykęs Clarel. Pagrindinė jo prekė – cukraus produkcija garsėjančiame Mauricijuje užaugintas ir pagamintas natūralus rudasis cukrus. Greta jo – daugybė įvairių, Lietuvoje labai retų gurmaniškų maisto produktų iš viso pasaulio.

Yra kur akis paganyti
Prekybos miestelyje „Urmas“ – ne tik didžiulis drabužių ir maisto pasirinkimas, bet ir praktiškai viskas, ko tik jums gali prisireikti: baldai, santechnika, automobilių, butinės chemijos, sodo ir daržo, gyvūnų prekės. Specialios darbo drabužių, žvejybos reikmenų ir kitokios parduotuvės. Čia įsikūrusios visiems gerai žinomos parduotuvės „Hansa plytelių turgus“, „Agropasaulis“, „Akvazoo“, „Žvejo kultas“, „Topmix“, „Vikingas“, „Thomas Philipps“, „Mato baldai“, „Batų centras“, „Sanitex“, „Sarkava“, „Kismetas“ ir kitos įmonės.
Atsipūsti ir užkąsti galėsite daugybėje kavinių, užkandinių ir restoranų, kurių aptiksite visoje „Urmo“ teritorijoje. Bet patys įdomiausi ir stilingiausi – įsikūrę visai netoli Pramonės prospekto, naujuose, akį traukiančiuose istorizmo stiliaus pastatuose.

Kiekvieną sekmadienį vykstančiame „Bagažinių turguje“ galima ne tik parduoti savo nereikalingus daiktus, bet ir išsimainyti.

Netrūksta ir renginių
„Urmo“ teritorijoje vyksta ir daug įvairių renginių. Du kartus per metus – rugsėjo ir kovo mėnesiais – organizuojama didžiausia Baltijos šalyse sendaikčių ir antikvarinių daiktų mugė – senturgis „Laiko ratu“. Kiekvieną sekmadienį vyksta „Bagažinių turgus“, į kurį žmonės atvažiuoja automobiliais, atveria bagažines ir išparduoda nebereikalingus savo daiktus.
Čia taip pat nuolat rengiami įvairūs sporto ir kultūros renginiai, koncertai. Artimiausi – gegužės 27 d., šeštadienį, vyksianti mėsainių šventė „Burger fiesta“ ir tą pačią dieną rengiama šventės „Baikerių naktys“ dieninė dalis.

Į prekybos miestelį URMAS kasdien apsipirkti atvyksta 25 000 žmonių

Tad kviečiame vėl prisiminti ir užsukti apsipirkti bei papramogauti į prekybos miestelį „Urmas“, įsikūrusį Kaune, Pramonės pr. 16 – naudingai ir smagiai praleistas laikas garantuotas!
Miestelio naujienas galite sekti internete Urmas.net, ir socialiniame tinkle „Facebook“: puslapiuose Prekybos miestelis Urmas ir Centrinis Kauno turgus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.