„Panašu, kad mes kuriame naują gražią tradiciją. Šįmet jau antrą kartą susirinkome į draugišką „Trys prieš tris“ turnyrą ir jį skiriame dviem progoms: mūsų Laisvės gynėjų dienai ir Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos dešimtmečiui“, – sveikindamas draugiško krepšinio turnyro dalyvius sakė Kėdainių kraųto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas.

Kėdainių ūkininkai kuria gražią tradiciją – Laisvės gynėjų dienai paskyrė draugišką krepšinio „Trys prieš tris“ turnyrą.

Kėdainių ūkininkai kuria gražią tradiciją – Laisvės gynėjų dienai paskyrė draugišką krepšinio „Trys prieš tris“ turnyrą.

Kadangi antrajame turnyre susirinko daugiau komandų negu pirmajame, tai renginio organizatoriai mano einą teisingu keliu.
„Prabėgo jau daugiau kaip ketvirtis amžiaus nuo skaudžių mūsų šaliai įvykių. Mūsų, žemdirbių, bendruomenė yra sąmoninga, patriotiška ir neabejinga tam, kas vyksta aplinkui. Tarp savęs turime ne vieną žmogų, kuris gynė Lietuvos laisvę. Visi žinome, kokia kaina ji iškovota. Kadangi esame optimistai, tai į ateitį žvelgiame labai viltingai. Sportišku renginiu paminėdami šaliai svarbią datą, manome žengią teisingą žingsnį. Juk tai proga susitikti, pakalbėti, pabendrauti, prisiminti praeitį ir pasvarstyti apie ateitį“, – sakė V. Ivanauskas.
Sąjungos vadovui pritarė ir kolegos ūkininkai. Laiko į turnyrą atvykti rado Krakių seniūnijoje ūkininkaujantis Šarūnas Šiušė: „Atvažiavome su puikia nuotaika. Smagu, kad šįmet komandų daugiau negu pernai. Žaidžiame dėl kilnaus tikslo. Mūsų komanda jauna. Joje – ne tik mano sūnūs, bet ir jauni ūkio darbininkai. Mes Ažytėnuose mėgstame ne tik krepšinį. Mielai žaidžiame ir futbolą, ir tinklinį. Ne kartą dalyvavome įvairiuose turnyruose. Svarbu, kad jų tik būtų. Kur yra judėjimas, ten esame ir mes.“
Praėjusių metų turnyre nugalėjusio Šmigelskių ūkio šeimininkas Arvydas Šmigelskis sakė, jog šįmet neturi ambicijų pakartoti pernykštį rezultatą: „Tikrai nebus lengva, nes atvažiavo daug puikių sportiškų kolegų. Svarbiausia, kad galime susirinkti ir pabūti kartu. Juk darbai nudirbti, dabar lieka mėgautis laisvu laiku. Dažniau į areną ateiname pažiūrėti, kaip žaidžia mūsų „Nevėžio“ komanda, o šįkart patys imame kamuolį į rankas ir bandome taiklumą.“

Krepšinis daug gerų emocijų suteikia ne tik žaidžiantiems jį, bet ir žiūrovams.

Krepšinis daug gerų emocijų suteikia ne tik žaidžiantiems jį, bet ir žiūrovams.

Antrajame kėdainiečių ūkininkų krepšinio turnyre varžėsi septynios komandos. Po keletą valandų trukusių azartiškų kovų paaiškėjo pajėgiausieji. Dėl trečiosios vietos kovojo „Ažytėnų“ ir „Aidano ūkio“ komandos. Jos sėkmingiau susiklostė „Aidano ūkio“ krepšininkams, kurie iškovojo trečiąją vietą.
Dėl pirmosios vietos susigrūmė „Surviliškio“ ir „Pašušvio“ ekipos. Šioje dvikovoje nugalėjo Sauliaus Dambrausko sūnaus Povilo vedami surviliškiečiai. Tad jiems įteikta antrojo turnyro nugalėtojų taurė ir medaliai. O „Pašušvio“ krepšininkai tenkinosi antrosios vietos apdovanojimais.
Po rungtynių vyko taikliausių tritaškininkų ir baudų metikų pasirodymai. Visi šių rungčių dalyviai apdovanoti renginio rėmėjo„Šamūkio“ įsteigtais prizais.
Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga nuoširdžiai dėkojo krepšinio klubo „Nevėžis“ vadovams ir treneriams už pagalbą organizuojant turnyrą. „Ačiū už pagalbą. Tiesiog mes padedame krepšininkams finansiškai. Jie mums padėjo surengti turnyrą. Tokia ir turi būti draugystė“, – sakė V. Ivanauskas.
Pasibaigus turnyro rungtims, visi renginio dalyviai vienbalsiai sutarė, jog kitąmet vėl būtinai susirinks ir trečią kartą žaisdami užtvirtins gražią naują tradiciją.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.