Dar praėjusių metų gruodį Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga, minėdama dešimties metų jubiliejų, surengė paramos akciją, kurios metu surinktas lėšas ūkininkai nusprendė skirti Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriui.

Parama nudžiugino ir nustebino

18 tokių komplektų jau pasiekė Pediatrijos skyriaus vaikų ligų gydytojų kabinetus bei rajono ambulatorijas.

Kėdainių PSPC direktoriaus pavaduotoja Jūratė Judickienė pasakojo, kad praėjusį rudenį įstaigoje sulaukta netikėto skambučio iš Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos.

,,Mus informavo, kad švęsdami savo jubiliejų, Kėdainių krašto ūkininkai norėtų gauti ne dovanų, o patys skirti finansinę paramą. Mes labai apsidžiaugėme, nes gauti dovanas visada yra smagu. Ūkininkų sąjungos parodytas dėmesys maloniai nustebino ir nudžiugino. Pajautėme, kad mes esame svarbūs ir reikalingi“, – gražios iniciatyvos pradžią prisiminė J. Judickienė.

Gavus ūkininkų pasiūlymą, už paaukotas lėšas buvo planuota įsigyti elektronines svarstykles kūdikiams.

Lėšos panaudotos reikalingoms priemonėms įsigyti

,,Planai pasikeitė, kai iš karto po Ūkininkų sąjungos renginio, mūsų įstaigą pasiekė informacija apie Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą. Projektas skirtas pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybei gerinti ir, jį įgyvendinus, bus nupirktos įvairios priemonės, tarp jų ir svarstyklės. Taigi, įstaigos administracija nusprendė, kad tas lėšas, kurias skiria mūsų krašto ūkininkai, panaudosime priemonėms, skirtoms vaikų psichomotorinės raidos vertinimui, įsigyti. Raidos vertinimui skirtos tam tikros pagalbinės priemonės: kaladėlės, pieštukai, dėlionės, knygelės ir pan. Jos turi atitikti higienos reikalavimus. Tinkamų  prekių paieška ir viešųjų pirkimų procedūra užtruko, tačiau šiandien mes jau galime džiaugtis, kad turime visas priemones, kuriomis kasdien galės naudotis Pediatrijos skyriaus ir visų rajono ambulatorijų gydytojai“, – džiaugėsi  J. Judickienė.

Vaikams, kurie yra mūsų ateitis

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas V. Ivanauskas priminė, kad švenčiant organizacijos veiklos dešimtmetį bei pasitinkant Atkurtos Lietuvos šimtmetį, kilo mintis kam nors padėti. Nutarta pakviesti Kėdainių rajono ūkininkus bei jų partnerius prisidėti prie paramos akcijos, skirtos Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriui.

,,Juk vaikai – mūsų ateitis. Žinojome, kad Pediatrijos skyriui labai reikia specialių darbo priemonių, todėl džiaugiamės, kad paaukotos lėšos, kurios ne visos dar panaudotos, skirtos šioms priemonėms įsigyti. Labai noriu padėkoti įmonėms, kurios atsiliepė į mūsų kvietimą ir lėšas skyrė kilniems tikslams – ne mūsų šventės organizavimui, bet Kėdainių PSPC pacientams”, ­– sakė V. Ivanauskas.

Dėkoja visiems rėmėjams

Kėdainių ūkininkų sąjungos administratorė Jūratė Jodeikienė informavo, kad iš viso Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos dešimtmečio proga buvo surinkta 2 260 eurų paramos, o visos lėšos pervestos Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrui.

,,Dėkojame visoms bendrovėms, prisidėjusioms prie šios mūsų akcijos: „Daumantai LT“,  „Bioenergy“, „Dotnuva Baltic“, „Finarta“, „Agrochema“, „Kėdainių agrochemija“, „Baltmedas“, „Naftrus“, „Naftėnas“, „Kėdainių aruodai“. Ir taip pat visiems šventės dalyviams, prisidėjusiems prie šios akcijos“, – sakė J. Jodeikienė.

,,Mes esame tokie maži, bet sulaukėme tokio didelio dėmesio, – dėkodama už paramą, skirtą Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriui, sakė direktoriaus pavaduotoja J. Judickienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.