Brakonieriavimu įtariamas vyriškis puolė ir sužalojo aplinkosaugininką.

Brakonieriavimu įtariamas vyriškis puolė ir sužalojo aplinkosaugininką.

Praėjusį ketvirtadienį, rugsėjo 24-ąją dėl pademonstruotos agresijos nemalonumų turės ir ūkininkas, ir brakonierius. Nukentėjusiesiems prisireikė pirmosios medicinos pagalbos.

Rugsėjo 24-ąją, į policiją kreipėsi 44 metų Kėdainių r. gyventojas. Jis aiškino, kad apie 12 val. jam einant žvyrkeliu Gelnų kaime, Vandžiogalos link, prie jo privažiavo iš matymo pažįstamas 63 metų ūkininkas. Pėsčiasis paprašęs ūkininko, kad šis pavežtų, tačiau ūkininkas išlipo iš automobilio, čiupo pareiškėjui už striukės ir ją suplėšė. Negana to, dar ir sudavė keturis kartus į veidą. Nuvykus pas medikus paaiškėjo, kad ūkininkas nukentėjusiam trenkė taip, kad lūžo akiduobės sienelė.

Rugsėjo 24-ąją į policiją kreipėsi Kauno rajono aplinkos apsaugos departamento Kėdainių rajono agentūros vyriausias specialistas.

Jis aiškino, kad tą pačią dieną, apie 16.30 val. jam būnant darbe, iš BPC gautas pranešimas, kad prie Barupės upės (Labūnavos kaime), vyriškis žvejoja su tinklu. Aplinkosaugininkui bandant sulaikyti brakonierių, teko susigrumti: įtariamasis paėmė šiam už rankos nykščio ir stipriai trūktelėjo. Įtariamasis brakonieriavimu vyras pabėgo ir iš įvykio vietos pasišalino automobiliu. Tuo tarpu pareigūnas nuvyko į Kėdainių ligoninės priimamąjį, kur jam nustatytas kairės rankos nykščio raiščių plyšimas.

Įtariamasis brakonieriavimu ir aplinkosaugininko sužalojimu vyriškis nustatinėjamas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.