Gegužės 4-osios, kai minima Švento Florijono – ugniagesių globėjo – diena, išvakarėse kėdainiečiai ugniagesiai gelbėtojai kukliai paminėjo savo profesinę šventę.

1_ugniagesiai_2014Švento Juozapo bažnyčioje išklausę Šventų Mišių aukos, ugniagesiai išklausė sveikinimų.

„Šiandien esame puikios nuotaikos, juk šventes reikia švęsti, o ne apie rūpesčius ir problemas kalbėti. Esame reikalingi visuomenei, kuri ne itin saugo save. Šis pavasaris mums buvo ypač darbingas. Žolės gesinti važiavome labai dažnai ir sumušėme net septynerių metų pernykštės žolės gaisrų gesinimo rekordą.

Labai noriu, kad mūsų krašto ugniagesiai turėtų geras darbo sąlygas ir didžiuotųsi, jog dirba būtent tokį darbą“, – sakė Kėdainių priešgaisrinės tarnybos vadas Virginijus Stogevičius. Pasak jo, Kėdainių rajone yra daugybė gerai dirbančių ugniagesių, kurie puikiai atlieka tarnybą ir rūpinasi žmonėmis.

Po Šventų Mišių aukos Švento Juozapo bažnyčioje krašto ugniagesiai išklausė sveikinimų. Profesinę šventę kai kuriems gelbėtojams primins ir įteikti žinybiniai ženklai. Juos gavo ugniagesiai Vaidas Reinartas, Vytenis Katkus, Darius Panasevičius, savivaldybės pajėgose tarnaujantys Kęstutis Gaučas ir Aidas Savickas bei bendrovės „Lifosa“ ugniagesių vadovas Jonas Zubas.

Išskirtinio dėmesio sulaukęs Darius panasevičius sakė, kad priešgaisrinei tarnybai atidavė jau aštuoniolika metų: „Mūsų darbe būna įvairių dienų, tenka ir gaisrus gesinti, ir žmones ar net gyvūnus gelbėti. Smagiausia, kai nelaimės baigiasi gana sėkmingai. Tačiau ugniagesio darbas be fizinių jėgų reikalauja ir didelės ištvermės, narsumo, stiprių nervų. Kolegoms linkiu kuo didžiausios sveikatos ir kuo mažiau rimtų iškvietimų.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.