kedainiu-gaisrinininkaiLauke oro temperatūrai nukritus net iki 20 laipsnių šalčio, nuosavų namų gyventojai intensyviai kūreno savo gyvenamuosius namus. Deja, ne visiems šį šaltąjį savaitgalį pavyko pasišildyti be nuostolių. savaitgalį ugniagesiai į pagalbą skubėjo ir dviems stirnoms. 

Sausio 8-ąją, 14:12 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Nevėžio upėje ties J. Basanavičiaus g., 2 stirnos negali išlipti į krantą. Nevėžio upėje tarp lyčių buvo įstrigusios 2 stirnos. Panaudojus gelbėjimo valtį stirnos buvo iškeltos į krantą, sveika stirna paleista, o kita negalėjo atsistoti, tad atvykę gyvūnų globėjai ją išsivežė.

Sausio 7 -ąją, apie 5 val. ryto pranešta, kad Dotnuvos miestelyje, Žemaitės g., dega mūrinio namo kaminas, daug dūmų. Pastatui pavojaus nebuvo, kamine degė suodžiai. Apie įvykį vėliau buvo informuotas Dotnuvos seniūnas, kadangi name gyvena daugiavaikė šeima, o krosnis nesaugi.

Vėliau, apie 9.41 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių g., dega namo stogas. Degė medinio namo medinė perdanga ir suodžiai kamine. Išdegė apie 2 m² medinės perdangos, aprūko namo sienos, lubos, apsilydė elektros instaliacija. Budėta, kol išdegė suodžiai kamine.

Tos pačios dienos vakare, apie 18:14 val. gautas pranešimas, kad Katkų kaime (Vilainių sen.), Katkų g., dega pirtis. Pastatas mūrinis, apkaltas medinėmis dailylentėmis. Išdegė pirtis, aprūko priepirtis, kita pastato dalis  išsaugota.

Sausio 7-ąją gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Liaudies g., iš namo stogo veržiasi balti dūmai. Paaiškėjo, kad nuo namo stogo kilo garai.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.