Jaunieji Kėdainių plaukikai ir toliau pildo savo apdovanojimų kraites. Pastaruosius apdovanojimus perspektyviausieji plaukikai parsivežė iš Anykščių, kur vyko septynioliktasis tarptautinis plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai – 2015“.

Gvidas Šutkus (antras iš dešinės) Anykščiuose dusyk tapo čempionu. (Algirdo Ališausko nuotr.)

Šiose tradicinėse varžybose dalyvavo per 670 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Moldovos, Baltarusijos, Rusijos ir Izraelio.
Kėdainiams šiame festivalyje atstovavo trys trenerio Tomo Pakščio auklėtiniai. „Turime tikrai nemažai puikių sportininkų, tačiau į varžybas delegavome tuos jaunuolius, iš kurių tikėjomės medalių. Mūsų lūkesčiai pasitvirtino su kaupu – trys plaukikai į Kėdainius parvežė net septynis medalius“, – auklėtinių sėkme džiaugėsi T. Pakštys.
Geriausiai Anykščiuose šįkart sekėsi kėdainiečiui Gvidui Šutkui, kuris plaukdamas laisvu stiliumi čempionu tapo ir 50, ir 100 metrų distancijose.
Simas Jurevičius iškovojo tris medalius: 100 metrų plaukdamas krūtine tapo čempionu, 100 metrų kompleksiniu būdu – liko antras, tokią pačią poziciją jis pelnė ir plaukdamas 50 metrų krūtine.
Darijus Astrauskas plaukdamas laisvu stiliumi 100 metrų distancijoje liko antras, o 50 metrų distancijoje – trečias.
Rimčiausios varžybos dabar laukia Gvido Šutkaus, kuris jau šį savaitgalį Alytuje bandys pagerinti savo grupės plaukimo rekordus.