Po visą Europą su kroviniais naršantys vilkikų vairuotojai pavargę stabteli nusnūsti pakelių aikštelėse. O ten jų tyko vagys.

Plėšikai sugeba tyliai įsibrauti į pakelėse sustojusių vilkikų priekabas ir pavogti dalį jose gabenamo krovinio.

Plėšikai sugeba tyliai įsibrauti į pakelėse sustojusių vilkikų priekabas ir pavogti dalį jose gabenamo krovinio.

Anksčiau tokie nusikaltimai būdavo itin dažni. Dabar jie retesni, tačiau kartas nuo karto visgi ,,pratrūksta“.
Mūsų rajoną kertančių judrių magistralių atkarpose panašus protrūkis patiriamas šį birželį – mėnuo dar tik prasidėjo, o Policijos komisariate jau užregistruoti trys tokie nusikaltimai.
Birželio 3-ąją, apie 3 valandą 30 minučių, aikštelėje šalia Truskavos buvo apvogtas 47 metų Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas. Iš jo puspriekabės dingo 28 dėžės cigarečių.
Dar dviejų panašių vagysčių būta gerokai anksčiau, tačiau tik dabar, surinkus papildomų duomenų, apie jas viešai pranešta.
Abiejų pastarųjų vagysčių būta automobilių stovėjimo aikštelėje, kuri įrengta šalia mūsų rajoną kertančios magistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda, Juodgirio kaimo (Pernaravos sen.) teritorijoje.
Birželio 6-ąją pranešta, kad gegužės 22-osios naktį buvo apvogtas toje aikštelėje stovėjęs vilkikas IVECO – apie 6 valandą 15 minučių nubudęs vairuotojas pamatė, kad degalų bake trūksta 250 litrų dyzelino, be to, dingę du akumuliatoriai. Žala – per 2,2 tūkst. litų.
O gegužės 1-osios naktį, apie 3 valandą 30 minučių, buvo apvogtas tame pačiame Juodgirio kaime, aikštelėje prie degalinės EMSI, stovėjęs bendrovės ,,Modus Distribution“ vilkikas ,,Renault Premium“ – iš jo degalų bako dingo apie 500 litrų dyzelino. Žala – 2,2 tūkst. litų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.