Baltijos krepšinio lygoje („Triobet“ BBL) gražią pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, kuris savo aikštėje 92:72 (21:17, 25:19, 12:17, 34:19) įveikė Raplos „Avis“ klubą.

„Nevėžis“ varžovus įveikė 20 taškų skirtumu.

Gana apylygiai tris kėlinius žaidusios komandos ketvirtąjį kėlinį pasitiko šeimininkų ryžtu perimti žaidimo kontrolę. „Nevėžio“ krepšininkai dvikovai baigiantis tarsi atgimė iš naujo ir taikliais tolimais metimais užsitikrino pergalę.

„Nevėžio“ komandą į priekį vedė puikiai žaidęs Ignas Vaitkus, kuris surinko 27 taškus, tarp kurių ir penki taiklūs tolimi metimai. Taip pat sėkmingai pasirodė Ivanas Smiljaničius, pelnęs 15 taškų, Toni Prostranas įmetė 12 taškų.

„Avis“ ekipai 23 taškus pelnė Domenas Bratozas, 21 – Thomasas Van der Marsas.

Ignas Vaitkus prie pergalės pridėjo 27 taškus.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sakė, kad į pergalę šįkart labiausiai vedė noras atsirevanšuoti: „Po eilės klampių rungtynių puolime šįkart gerai žaidėme atakuodami svečių krepšį. Pirmus du kėlinius turėjome streso ir žaidėme ne patį geriausią krepšinį, tačiau vėliau parodėme tai, ką galime. Prie mūsų pergalės prisidėjo ir tai, kad varžovai gynėsi zonine gynyba, o mes išnaudojome jos spragas.“

Kitas rungtynes BBL pirmenybėse namuose „Nevėžis“ žais gruodžio 6 dieną, antradienį, 18 valandą su „Barsy“ komanda.