Trileryje su pratęsimu – „Nevėžio“ pergalė

1

Įtampa iki paskutinės akimirkos ir abiejų komandų viltis įsirašyti svarbų tašką – taip vyko Lietuvos krepšinio lygos pirmenybių banguota dvikova Kėdainiuose tarp „Nevėžio“ ir Alytaus „Dzūkijos“.

„Nevėžio“ dvikovoje su „Dzūkija“ gražių akimirkų ir įtampos netrūko.

Vidas Ginevičius dviem šaltakraujiškais metimais ištempė kėdainiečius į pratęsimą, o Šarūno Kulevičiaus dvitaškis nulėmė pergalę.
Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa trilerį su dzūkais pergalę šventė vieno taško skirtumu 70:69 (17:14, 14:17, 11:17, 21:15, 7:6).
Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, „Nevėžio“ deficitas buvo 9 taškai (49:58), tačiau Vidas Ginevičius smeigė du tritaškius ir padėjo šeimininkams spurtuoti 14:5 bei išlyginti rezultatą (63:63).
Paskutinius du taškus likus penkioms sekundėms baudų metimais šeimininkams taip pat pelnė 35 metų veteranas V. Ginevičius. Papildomą penkių minučių kėlinuką keturiais taškais be atsako pradėjo kėdainiečiai, bet svečiai likus žaisti kiek daugiau negu minutę persvėrė rezultatą savo naudai (69:68). Tai buvo paskutiniai „Dzūkijos“ taškai. Tauras Jogėla ir Paulius Dambrauskas apsikeitė netaikliais šūviais. Lemiamą vinį įkalė Š. Kulevičius, kuris varžovams atakai paliko tik septynias sekundes. Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę dzūkai taikliai atakuoti nesugebėjo ir pergalę atidavė „Nevėžiui“.
Kėdainių komandą į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius, Aurimo Adomaičio sąskaitoje 13, Tauro Jogėlos – 12, Žydrūno Kelio – 11 taškų.
„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Giedrius Staniulis, pelnęs 17 taškų.
Po rungtynių Kėdainių komandos strategas Gintaras Leonavičius sakė, kad šiose rungtynėse jo auklėtinius lydėjo sėkmė: „Turiu pripažinti, kad be mūsų noro ir pastangų daug lėmė ir paprasčiausia sėkmė. Kiek gali mums nesisekti? Matyt, sporto dievai vėl atsigręžė į mus. Ši pergalė dar palieka vilčių patekti į pajėgiausiųjų aštuntuką, tačiau pasistengti ir padirbėti likusiose dvikovose reikės labai stipriai.“
Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 5 dieną, kai išvykoje surems ginklus su Prienų „TonyBet“ klubu.