Kėdainių SM – „Daumantų“ jaunučių krepšinio komanda, treniruojama Kastyčio Kundroto, sėkmingai užbaigusi sezoną jau galvoja apie pasiruošimą būsimam. Jaunieji krepšininkai ilgai ilsėtis nenusiteikę – vien tik gegužės mėnesį jie dalyvavo trijuose turnyruose ir visuose tapo nugalėtojais.

Jaunieji Kėdainių krepšininkai, treniruojami K. Kundroto, per mėnesį dalyvavo trijuose turnyruose ir visuose tapo nugalėtojais.

Jaunieji Kėdainių krepšininkai, treniruojami K. Kundroto, per mėnesį dalyvavo trijuose turnyruose ir visuose tapo nugalėtojais.

Turnyre Kaišiadoryse Kėdainių krepšininkai nugalėjo Prienų, Kaišiadorių ir Trakų jaunučių komandas bei finale susitiko su daugkartiniais Baltarusijos čempionais – Minsko „Tsmoki“ ekipa. Kėdainiečiai, įveikę baltarusius rezultatu 65:43, tapo šio turnyro čempionais.
Toliau sekė turnyras savoje Kėdainių arenoje. SM – „Daumantų“ krepšininkai nugalėjo Jonavos ir Prienų komandas. Finale šeimininkai susitiko su Šiaulių miesto jaunučiais, kuriuos įveikę triuškinančiu rezultatu 52:39, vėl tapo nugalėtojais.
Trečias turnyras vyko Jonavoje. Tai buvo turnyras visiems krepšinio mėgėjams gerai žinomo tarptautinės kategorijos teisėjo, šiuo metu LKL komisaro, Juozo Storpirščio taurei laimėti. Šiame turnyre dalyvavo šešios penkiolikmečių jaunučių komandos. Savo pogrupyje Kėdainių SM – „Daumantų“ krepšininkai, nesunkiai nugalėję Kauno KM „Tornado“ komandą rezultatu 77:41 bei Jonavos ekipą įveikę 50:41, užėmė pirmąją vietą. Pusfinalyje kėdainiečiai susitiko su Klaipėdos miesto jaunučių komanda, kurią nesunkiai nugalėję rezultatu 52:33, pateko į finalą. Jame Kėdainių vaikinai susitiko su turnyro šeimininkais, Jonavos 1-ąja komanda, kurią taip pat didesnio pasipriešinimo įveikė rezultatu 53:38, ir buvo apdovanoti aukso medaliais bei didele taure, kurią įteikė pats J. Storpirštis. Geriausiu žaidėju šiame turnyre Kėdainių SM – „Daumantų“ komandoje buvo pripažintas Laisvidas Karvelis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.