Praėjusiame sezone Kėdainių „Nevėžio“ komandai vadovavęs Ramūnas Cvirka lieka prie ekipos vairo. Patyręs strategas su mūsų miesto ekipa pasirašė naują sutartį.

51 metų treneris atvedė „Nevėžį“ į atkrintamąsias „Betsafe–LKL“ varžybas, todėl klubo vadovai patikėjo R. Cvirkai komandos vairą dar vienam sezonui.
„Gavau pasiūlymą ir nutariau likti. Norisi su „Nevėžiu“ nuveikti kažką gero. Žinoma, norisi patekti į atkrintamąsias varžybas, ką padarėme ir praėjusį sezoną, nors į mus buvo žiūrima skeptiškai“, –teigė R. Cvirka.

„Nevėžis“ reguliariajame sezone per 36 susitikimus laimėjo 12 kartų ir užėmė aštuntą vietą. Kėdainių komanda ketvirtfinalyje neprilygo vėliau čempionu tapusiam Kauno „Žalgiriui“. R. Cvirkos ir „Nevėžio“ vadovų vasarą laukia užduotis suburti naują komandą.

„Visos komandos, išskyrus vedančias pirmenybėse, ieško pagrindinių žaidėjų – tą darysime ir mes, – apie planus pasakojo R. Cvirka. – Man svarbu, kad žaidėjas norėtų žaisti „Nevėžyje“. Nenoriu tokių, kurie į Kėdainius ateina tik tuo atveju, jei nepavyksta niekur kitur. Norėtųsi, kad „Nevėžis“ būtų normaliai funkcionuojantis klubas.“ Jau dabar aišku, kad į Kėdainius negrįš rezultatyviausias žaidėjas Lesteris Medfordas. Amerikietis, pelnydavęs po 12,8 taško, sudarė kontraktą su Makedonijos Skopjės MZT klubu – jis žaidžia ir Adrijos lygoje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.