Sekmadienį, Kėdainių rajono Josvainių miestelyje rastas nužudytas Kirgizijos pilietis, kurio paieška buvo paskelbta dar gruodžio 1-ąją.

Sekmadienio pavakarę, kelios minutės po 17 val., Policijos pareigūnams buvo pranešta apie Josvainiuose esančioje stovėjimo aikštelėje, greta kelio Kėdainiai-Josvainiai-Cinkiškiai, sunkiasvorio automobilio kabinoje rastą sukniubusį vairuotoją.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai į kabiną iš karto patekti negalėjo, mat ji buvo užrakinta. Išdaužus automobilio stiklą, kabinoje rastas Kirgizijos piliečio, N. Chlebajevo (gim. 1953 m.) kūnas. Atlikus pirminę apžiūrą, vyro krūtinėje rasta durtinė žaizda. Įtariama, kad būtent nuo patirtų sužalojimų vilkiko vairuotojas ir mirė.

Kaip „Mercedes-Benz“ automobilį vairavęs Kirgizijos pilietis atsirado Kėdainių rajone, aiškinasi policijos pareigūnai. Mat „Kėdainių mugės“ šaltinių teigimu, šis automobilis  turėjo vykti keliu Kaunas-Klaipėda.

Įmonės, kuriai priklauso minėtas automobilis, atstovai, kaip vėliau paaiškėjo nužudyto Kirgizijos piliečio pasigedo dar gruodžio 1 dieną.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.