Stipraus vėjo įpūstame gaisre supleškėjo visas žmonių turtas. Kėdainių rajone, Gučkampio kaime (Pernaravos sen.), atvira liepsna degė net penki pastatai, vienas iš jų – gyvenamasis namas.

Kaip pasakojo gaisrą tyrusi Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė Erika Dumčienė, sodyboje gyveno jos savininkas, jo sūnus su žmona ir anūkas. „Šeima ūkininkavo. Savininko sūnus grįžo iš laukų su priekaba, kurioje buvo šieno rulonai. Traktorių pastatė prie daržinės, atkabino priekabą ir nuėjo. Vos po kelių minučių atsisukęs, jis pastebėjo, kad smilksta šieno rulonai. Netrukus jie užsidegė. Kadangi pūtė stiprus vėjas, nuo jų ugnis netrukus persimetė į daržinę, ūkinius pastatus ir gyvenamąjį namą. Iš pastatų neliko nieko….“ – pasakojo E. Dumčienė.

Taip pat sudegė veršelis ir du šuniukai. Laimei, žmonės nenukentėjo, juos dėl patirto šoko apžiūrėjo GMP.

Žmonėms liko tik žemės ūkio technika ir laukuose ganęsi gyvuliai. Ugniagesiai gaisravietėje budėjo visą naktį, o šiandien dieną jie dar perkasinėjo smilkstančius lauke išpiltus grūdus. Į gaisrą atvyko 6 gaisrinės autocisternos, jį gesino 12 ugniagesių gelbėtojų ir 6 savanoriai ugniagesiai.

One Response

  1. pinigai

    Na jeigu žmonės buvo paėmę paskolą, tai turėtų būti ir apdrausti pastatai… Na jeigu draudimas dengs, tai dar ne tokia skaudi nelaimė bus.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.