Naujovių ieškančius vasaros iškylų mėgėjus „Daumantų“ pagardų ga­mintojai pradžiugino specialiu „Vasaros naktų leidimo“ kečupu juodoje pakuotėje. 

daumantai1Šį mėnesį „Daumantų“ pagardų gamintojai į rinką išleido naują gaminį, specialiai sukurtą grilinimo sezonui. Vartotojų pamėgtas kečupas „Tradicinis“ naujoje pakuotėje – juodame indelyje, kad primintų artėjančią Rasų šventę, gaivius vasaros vakarus ir ilgas naktis, kurios tinka susibūrimui prie laužo bei gardaus maisto.
Daugiau kaip dvidešimt metų pagardus kuriančiam ir įvairių pasaulio tautų maistą ragaujančiam įmonės technologui Algiui Kairiui naujovės ir kūrybiškos idėjos gimsta dažnai. Skonio meistras pastebi, kad žmonės nori ne tik skanaus pagardo, bet ir nustebinti savo šeimą, draugus, svečius įdomia tara ar kitokiu pateikimu. Todėl ir buvo sumanytas šis naujas kečupo „Tradicinis“ variantas.
Kvapnus kečupas yra skaisčios raudonos spalvos ir švelnaus saldžiarūgščio skonio. Pagardas geriausiai tinka ant laužo kepamiems kiaulienos šašlykams, kepsniams bei dešrelėms pagardinti. Ypač gerai pagardas dera su ant griliaus keptomis daržovėmis: paprikomis, cukinijomis, svogūnais. Šis universalus gaminys tiks ir mėsos marinatams ruošti.
Modernių technologijų dėka išsaugotas ne tik natūralus daržovių skonis, spalva, kvapas, bet ir išlaikytos geriausios jų maistinės savybės. Produkto gamyboje naudojamos išvalytas vanduo ir tik labai aukštos kokybės žaliavos, kurios kruopščiai atrenkamos laikantis įmonėje įdiegto tarptautinio „British Retail Consortium (BRC) Global Standard for Food Safety“ versijos standarto reikalavimų. Tirštos ir vienalytės masės produktas fasuojamas į 750 g patogius naudoti indelius.
Iškylaudami nepamirškite įsimesti į krepšį naujojo „Vasaros naktų leidimo“ kečupo. O pirkdami „Daumantų“ juodą  kečupą, ieškokite paparčio žiedo ant buteliuko, dalyvaukite žaidime ir laimėkite dvi atpalaiduojančias dienas kurorte bei kitus gurmaniškus prizus. Daugiau informacijos: http://daumantai.lt/lt/zaidimas.html
UAB „DaumantaiLT“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.