Tradicinio naujametinio bėgimo ir sportinio ėjimo varžybos „Kėdainiai 2014“ šiemet sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus: penkių arba dešimties kilometrų trasą Vilainiuose pasiryžo įveikti per 400 sportui neabejingų tautiečių. Tarp jų matėsi ir žinomi atletai olimpiečiai, ir žinomi entuziastai mėgėjai.

Kėdainietė Eglė Švedaitė tarp moterų atbėgo antra, sėkmingai įveikusi 10 kilometrų trasą.

Kėdainietė Eglė Švedaitė tarp moterų atbėgo antra, sėkmingai įveikusi 10 kilometrų trasą.

Šeimininkų garbę trisdešimt šeštosiose varžybose gynė per 50 bėgikų ir sportinio ėjimo entuziastų.
Jauniausiam varžybų dalyviui Deividui Gudzikui iš Krakių neseniai sukako dešimt metų, o vyriausiam – Matui Ankudavičiui iš Kauno – 82-eji metai.
Vilainių trasą išbandė ir nugalėtojais savo grupėse tapo Londono olimpinių žaidynių dalyviai ėjikai Brigita Virbalytė ir Marius Žiukas. Dešimties kilometrų trasą sėkmingai įveikė bėgimo entuziastas aktorius Rolandas Kazlas. Savo auklėtinių pasirodymą atidžiai sekė triatlonininkas, ne vieno originalaus pasiekimo autorius Vidmantas Urbonas.
Dalyviai varžėsi septyniose amžiaus gupėse. Absoliučiai geriausiais 10 kilometrų bėgime vyrų grupėje buvo Remigijus Kancys, Tomas Rezgys, Karolis Urbelionis.
Penkis kilometrus greičiausiai įveikė Titas Pumputis, antras buvo Kėdainių sporto mokyklos auklėtinis Edvardas Alaburda, trečias – Deivydas Urbietis.
Kėdainietė Eglė Švedaitė tarp moterų atbėgo antra, įveikdama 10 kilometrų trasą.
Tarp sportinio ėjimo atstovų 5 kilometrų distancijoje visos prizinės vietos teko Krakių ėjikams: greičiausias buvo Daumantas Liutinskis, antras liko Arminas Rudenko, trečias – Arnoldas Liutinskis. Greičiausia iš krakiečių ėjikių buvo Austėja Kavaliauskaitė, iškovojusi trečiąją vietą 5 kilometrų distancijoje.
„Labai džiaugiuosi puikiu ir populiarėjančiu renginiu. Susirinko sportininkai iš visos Lietuvos. Ypač smagu už kėdainiečių pasiekimus“, – po renginio sakė rajono Kultūros ir sporto tarnybos vyriausiasis specialistas Gediminas Misius.
Visi finišavę dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, galėjo pasivaišinti arbata, atgauti jėgas baseine.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.