Kovo 19-ąją, minėdami Šventą Juozapą, dalis kėdainiečių skubėjo į Švento Juozapo bažnyčią, kur švęsti tituliniai parapijos atlaidai.

Dievo palaimos mūsų kraštui meldė (iš kairės) vyskupas Kęstutis Kėvalas, Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, Kauno arkivyskupijos kancleris Adolfas Grušas.

Dievo palaimos mūsų kraštui meldė (iš kairės) vyskupas Kęstutis Kėvalas, Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, Kauno arkivyskupijos kancleris Adolfas Grušas.

„Smagu, kad tokią parapijai svarbią dieną sulaukėme didelio būrio svečių. Drauge su kėdainiečiais Dievo palaimos mūsų kraštui meldė Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, vyskupas Kęstutis Kėvalas, Kauno arkivyskupijos kancleris Adolfas Grušas, dekanato bei aplinkinių rajonų kunigai. Visi kartu meldėme sveikatos, santarvės ir stiprybės savo parapijiečiams“, – sakė gausybės svečių svarbią dieną sulaukęs Kėdainių dekanato dekanas, Švento Juozapo parapijos klebonas, kunigas Gintaras Pūras.

Šventasis Juozapas yra vienas svarbiausių Bažnyčios šventųjų. Jis – šventosios šeimos ir visų šeimų globėjas. pasak G. Pūro, kadangi 2014-ieji paskelbti šeimos metais, tai maldos Šventajam Juozapui yra itin svarbios ir reikšmingos.

Vyskupas Kęstutis Kėvalas kėdainiečius kvietė būti atvirais, neužsisklęsti savyje užklupus išbandymams, o ieškoti galimybės pasikalbėti ir išsipasakoti. „Bažnyčios tikslas – padėti šeimoms. Šeimoje gyventi nėra lengva, tačiau visus sunkumus gali padėti įveikti atviri pokalbiai ir pagarba vienas kitam.

Kėdainiečiai kviesti ištikus sunkumams neužsisklęsti, o ieškoti galimybės išsikalbėti.

Kėdainiečiai kviesti ištikus sunkumams neužsisklęsti, o ieškoti galimybės išsikalbėti.

Gyvenime yra visko, nesiūlau užsidėti rožinių akinių ir nematyti sunkumų. Tačiau dažniau turime minėti gerus pavyzdžius. kai ištinka krizės, negalima pasimesti užsisklęsti savyje ir gyventi prielaidomis. Būtina ieškoti paguodos kalbantis su kitais žmonėmis. Sutuoktiniams linkiu iš naujo atrasti savo antrąsias puses, tada atnaujinama meilė, vėl atsiskleidžia primiršti jausmai ir supratimas bei pagarba vienas kitam“, – sakė K. Kėvalas.

Vyskupas nepamiršo paminėti fakto, kad šeima yra laimįs pamatas. „Kai keliose mokyklose buvo vaikų paklausta, kas yra laimė, net 90 procentų apklaustųjų sakė, kad tai šeima. Tad visi bendromis jėgomis turime branginti ir saugoti šeimas, kuriose slypi didelė jėga“, – sakė vyskupas.

Dvasininkai žada už šeimas melstis ne tik parapijos globėjo savaitę, bet ir visus metus prašyti Dievo palaimos šeimas sukūrusiems ar savo antrosios pusės beieškantiems parapijiečiams.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.