Kėdainių  kultūros centro Tiskūnų skyriaus vadovė Irena Šalukienė surengė vakaronę, skirtą  Lietuvos Nepriklausomybės 25-ečiui.

Šventinį vakarą pradėjo Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus Vikaičių bendruomenės moterų kvartetas, vadovaujamas Kazio Kuprio.

Šventinį vakarą pradėjo Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus Vikaičių bendruomenės moterų kvartetas, vadovaujamas Kazio Kuprio.

Šventinį vakarą pradėjo Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus Vikaičių bendruomenės moterų kvartetas, vadovaujamas Kazio Kuprio. Jų balsai ne vieną klausytoją sujaudino iki širdies gelmių.
Susirinkusiuosius sveikino Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius ir Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas.
Į šventę buvo pakviestos ir Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos amatų būrelio moterys, kurioms vadovauja Virginija Gaučienė. Jų darbais buvo sužavėti visi.
Būrelio vadovė atsidėkodama Tiskūnų kultūros skyriaus vadovei dovanojo iš skiautinių sukurtą velykinę vištą su viščiuku ir palinkėjo, kad ir ateityje nestigtų tokių renginiai.
Baigiantis šventei, I. Šalukienė visiems išdalino korteles ir paprašė jose užrašyti savo vardą bei pavardę – iš tų kortelių numatoma sudėti dėlionę, kuri bus saugoma Kėdainių krašto muziejuje.

Parengta pagal Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narės Daivos Sipavičienės laišką

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.