Pernai dvidešimtmetį šventęs teniso klubas „Harmonija“ pakvietė Gvido Sabeckio teniso mokyklą Kėdainiuose atidaryti filialą. Balandžio 30-ąją nuo 17 iki 19 valandos ir gegužės 3-ąją nuo 13 iki 15 valandos miesto parke esančiuose teniso kortuose mokyklos treneriai organizuos atviras pamokas. Jose laukiami ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, norintys pradėti draugystę su vis labiau populiarėjančiu tenisu.

S. Grinkevičius (kairėje) tikisi, kad daugkartinio Lietuvos teniso čempiono Gvido Sabeckio pamokos kėdainiečiams bus labai naudingos.

S. Grinkevičius (kairėje) tikisi, kad daugkartinio Lietuvos teniso čempiono Gvido Sabeckio pamokos kėdainiečiams bus labai naudingos.

Pasak „Harmonijos“ prezidento Sauliaus Grinkevičiaus, jam labai džiugu, kad toks patyręs tenisininkas kaip Gvidas Sabeckis sutiko bendradarbiauti su kėdainiečiais. „Mūsų klubas prieš porą dešimtmečių ėmėsi atgaivinti tenisą Kėdainiuose. Sumanymas pavyko puikiai – kėdainiečiai pamilo šį žaidimą, tačiau turime ambicijų padėti jaunimui ne tik turiningai leisti laiką, bet ir bandyti siekti sportinių aukštumų. Turime šaunių perspektyvių vaikų, kuriems reikia gerų profesionalų patarimų. Kadangi vežioti vaikus į didesnius miestus treniruotis gana keblu, tai ieškojome būdų, kaip prisivilioti patyrusius trenerius. Pabendravome su Gvidu ir jis sutiko Kėdainiuose atidaryti savo mokyklos filialą“, – sakė S. Grinkevičius.
Pats Gvidas Sabeckis prasitarė jau kuris laikas galvojęs apie mokyklos plėtrą mažesniuose miestuose. „Kaune turime nemažai mokinių ir veiklos. Su jaunimu dirba puikus profesionalių trenerių kolektyvas, kuris išugdė ne vieną savo grupės čempioną. Norime tenisą populiarinti, kad vaikai ir jaunimas domėtųsi sportu. Turime ir norų atrasti gabių tenisininkų, kurie galėtų siekti sportinių aukštumų. Puikiai suprantame, kad vežioti vaikus pas gerus trenerius yra sudėtinga. Treneriams atvažiuoti pas jaunuosius sportininkus gerokai paprasčiau. Manau, kad Kėdainiuose, kurie turi puikias teniso tradicijas ir neblogas sportines erdves, mes atrasime norinčiųjų mokytis žaisti tenisą ir tobulinti šį žaidimą“, – sakė daugkartinis Lietuvos čempionas trisdešimtmetis treneris G. Sabeckis.

teniso_mokykla

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.