Kasmet pavasarį vykstančiose Kėdainių rajono stalo teniso pirmenybėse varžėsi 28 rajono stalo teniso mėgėjai. Amžiaus skirtumas tarp jauniausio ir vyriausio varžybų dalyvio – net 68 metai, mat jauniausias dalyvis Lukas Butkevičius, atšventęs tryliktąjį gimtadienį, o vyriausiasis Vitolis Ivanovas – jau sulaukęs 81 metų. Beje, pastarasis tenisininkas galutinėje žaidėjų lentelėje užėmė garbingą 13 vietą.

Specialiais prizais apdovanoti vyriausias varžybų dalyvis Vitolis Ivanovas ir jauniausias žaidėjas Lukas Butkevičius.

Pirmenybių dalyviai pagal pajėgumą burtų keliu buvo suskirstyti į keturis pogrupius po septynis stalo tenisininkus.
Sužaidus vieną ratą (kiek­vienas dalyvis varžėsi su kitu dalyviu savo grupėje) buvo išaiškinta, kokias vietas grupėje pasidalino sportininkai.
Iš kiekvienos grupės po du pajėgiausius stalo tenisininkus sudarė finalinę aštuonių stalo tenisininkų grupę, kurioje sportininkai kovėsi dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų, o 3–4 vietas grupėse užėmę sportininkai rungtyniavo dėl 9–16 vietų.
Po labai atkaklių 7 valandų trukusių kovų rajono stalo teniso pirmenybių nugalėtojo vardą susigrąžino Virginijus Paulauskas, antrąją vietą pelnė Gintas Bezaras, trečiąją – Valdas Kelmelis.
Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Gražina Statkevičiūtė, antrąją vietą pelnė Elena Balandienė.
Pajėgiausių rajono stalo tenisininkų dabar laukia šalies IV-os lygos pirmenybės, o kiti sportininkai rudenį susitiks pasivaržyti rajono stalo teniso taurės turnyre.