„Nors mes pasaulį matome blankiau, tačiau norime mėgautis visomis jo spalvomis. Tai, ko nemato mūsų akys, pastebi širdys. O visus jausmus atskleidžiame dainuodami“, – pasibaigus jubiliejinio trisdešimtojo gimtadienio koncertui sakė aklųjų ir silpnaregių ansamblio „Temela“ senbuvė Albina Ulinskienė.

„Temelos“ repertuare – folkloras, romansai, autentiškos Kėdainių krašto dainos.

„Temelos“ repertuare – folkloras, romansai, autentiškos Kėdainių krašto dainos.

Ansamblį sudaro arti dvidešimties pagyvenusio amžiaus dainininkų ir muzikantų. „Mūsų kolektyvo gretos labai nepastovios. Čia renkasi garbaus amžiaus ir trapios sveikatos kraštiečiai. Net koncerto dieną vienas narys neatlaikė įtampos – iš paskutinės repeticijos buvo išvežtas į ligoninę sušlubavus sveikatai. Tačiau visas negalias bandome nuvyti dainomis, gera nuotaika. Gyvename su daina ir džiaugiamės galėdami dainuoti ne tik sau, bet ir bičiuliams. Mėgstame traukti liaudies dainas, romansus. Turime tradicinių renginių, važiuojame pas bičiulius“, – kolektyvo gyvenimą pristatė jo vadovė Justina Paulauskienė.
Justina jau trečioji trisdešimtąjį gimtadienį šventusios „Temelos“ vadovė. Pirmoji prie ansamblio vairo stovėjo buvusi viešosios bibliotekos direktorė Janina Matulienė, vėliau jam vadovavo šviesios atminties Irena Parnavienė.
Nuo pirmųjų dienų ansamblyje dainuojanti A. Ulinskienė džiaugėsi, kad senti gali kartu su draugišku ir nuoširdžiu kolektyvu: „Per tą trisdešimt metų praleidome labai daug smagių akimirkų. Turėjome puikių koncertų, nuostabių kelionių. Visos mūsų vadovės buvo šaunios. Labai noriu, kad ansamblis dar gyvuotų, tad visiems kolegoms linkiu sveikatos, kantrybės ir stiprybės.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.