„Nevėžiui“ kovoje dėl Lietuvos federacijos krepšinio taurės koją kiša Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Šių ekipų pirmojoje dvikovoje Kėdainiuose svečiai per trečiąjį kėlinį susikrovė 20 taškų persvarą ir išsivežė pergalę rezultatu 86:77 (20:18, 20:22, 33:13, 13:24).

„Nevėžio“ komanda nelinkusi lengvai pasiduoti kovoje dėl Federacijos taurės.

Šeimininkams sunkiai prasidėjusiose ir taškas į tašką vykusiose nervingose rungtynėse pavyko atsilaikyti iki dvikovos pusės, kai švieslentė rodė taikų rezultatą 40:40.

Tačiau iškart po pertraukos Pasvalio krepšininkai šovė į priekį 13:0 ir nelėtino tempo iki pat kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus jau buvo susikrovę 20 taškų persvarą (53:73).

Paskutinis ketvirtis vyko pagal atvirkščią scenarijų – kėdainiečiai, vedami Simo Buterlevičiaus (23 taškai, 6 rezultatyvūs perdavimai) ir fantastiškai tris iš eilės tritaškius pataikiusio Armino Kelmelio (9 taškai per 10 min.), vos nepavijo svečių. Panašu, kad įsibėgėjusiems šeimininkams iki pergalės pritrūko laiko, tad pirmojoje dvikovoje pergalę šventė pasvaliečiai.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, kad jo auklėtinių komanda pasižymėjo nenoru pasiduoti: „Man patiko, kad esant dideliam atsilikimui mūsų žaidėjai susiėmė ir gerai sužaidė ketvirtąjį kėlinį, neleido varžovams laimėti dideliu skirtumu. Dabar žaisime dvejas rungtynes iš eilės Pasvalyje, ten tikrai sukursime intrigą. Mes sugebame tai padaryti. Smagu už jaunąjį Arminą Kelmelį, kuris daug dirbdamas treniruotėse sugeba įsijungti į žaidimą ir padėti komandai.“

Atsakomas rungtynes šios komandos žais Pasvalyje vasario 20 dieną.

Šios poros mačo nugalėtojai dėl teisės kautis LKF taurės turnyro pusfinalyje kovos su Prienų „TonyBet“ krepšininkais.

Artimiausias BBL rungtynes namuose „Nevėžis“ žais vasario 12 dieną, 18 val. su „Parnu“ (Estija) ekipa.