Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai, pritarę tiek Kėdainių rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus, tiek savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio 2017 metų veiklos ataskaitoms, neslėpė džiaugsmo, kad po ilgų stagnacijos metų Kėdainių rajonas ne tik gražėja, bet svarbiausia – ryškių permainų naudą gali pajusti kiekvienas kraštietis.

Tarybos narė Ona Šulcienė

Nors mane džiugina daug padarytų reikalingų darbų, tačiau kiek gyvenu Kėdainiuose, dar niekada nebuvo taip puikiai apšviestos gatvės. Kėdainių krašto žmonės šiuo pokyčiu tikrai patenkinti.

Labai džiugu, kad rajono meras S. Grinkevičius be galo daug dėmesio skiria sveikatos priežiūros įstaigoms. Net sunku suskaičiuoti, kiek metų atvykę prie Kėdainių ligoninės žmonės kankinosi, neturėdami kur pastatyti automobilį. Kiek jie braidė po purvyną, kai pagaliau šiais metais buvo įrengta didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė.

Dar galima pasidžiaugti, kad ligoninėje galiausiai pakeisti langai. O juk nei vienas iki šiol buvęs meras į šią problemą nekreipė dėmesio, nors, pavyzdžiui, odontologijos korpuse net nebuvo įmanoma normaliai dirbti, per langus švilpė vėjai. Tiek medicinos personalas, tiek pacientai iki šiol ne tik šaldavo, net nebuvo įmanoma gauti tikslių laboratorinių tyrimų rezultatus. Be jokios abejonės, padaryta daug prasmingų darbų, už kuriuos krašto žmonės tikrai dėkoja.

Tarybos narė Vilma Šnurevičiūtė

Tiek merui S. Grinkevičiui, tiek visai savivaldybės administracijai šiandien noriu padėkoti už puikiai atliekamą darbą. Ne kaip Tarybos narė, o kaip pilietė galiu pasakyti, kad Kėdainių rajonas išgyvena tikrą renesansą: nuostabiai tvarkomos viešosios erdvės, pradėti unikalūs projektai, kurių naudą pajus kiekvienas kraštietis ir svarbiausia – skiriamas didžiulis dėmesys švietimo bei medicinos įstaigoms, kurios tikrai buvo užmirštos.

Ne mažiau svarbus ir dar vienas aspektas – tai rajono vadovų nuolatinės diskusijos su gyventojais įvairiais klausimais. Pagaliau gyvename taip, kad valdžia nėra nutolusi nuo žmonių, įsiklauso į bendruomenių patarimus bei prašymus. Juk tik diskusijose gimsta tiesa.

Taigi, aš, kaip pilietė, labai gerai vertinu mero veiklą, kadangi pastaraisiais metais pagerėjo Kėdainių rajono įvaizdis, pritraukiama vis daugiau investicijų. Taip pat negalime nepastebėti vis gausėjančio turistų skaičiaus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.