taro-kortos2Mes jau esame įžengę į Vandenio erą – mokslinių žinių erą. Kėdainiuose dirbanti tarologė chirologė Anželika Klincevič pateikia taro kortų prognozę 2016 metams visiems zodiako ženklams. 

Avinas
AvinasDarbas ir karjera. Tapsite dar veiklesni, energingesni, fiziškai stipresni ir žvalūs. Darbo turėsite daug, bet nebus, neįveikiamų kliūčių. Šiais metais bus palanku siekti karjeros, keisti darbą, išvykti į kitą šalį. Sėkmė lydės tik tada, jei imsitės darbų ir nesnausite. Teks išmokti užbaigti tai, ką pradėjote. Prieš ką nors pradėdami, gerai viską suplanuokite, apgalvokite.
Finansinė situacija pagerės metų pabaigoje. Per daug neprisižadėkite, mat galbūt visko nepavyks įgyvendinti. Kurį laiką norėsis pabūti tik su savimi, suprasti, ko norite.
Sveikata. Turėsite daug jėgų, bet nuolatinis krūvis gali išvarginti. Tad nervų sistema bus jautri, įtempta. Tačiau 2016 metais bet kokią ligą greitai įveiksite. Daugiausiai problemų gali būti su virškinimo sistema. Peržiūrėkite savo dienos ritmą ir mitybą, atsisakykite rūkymo ir alkoholio, valykite savo organizmą, sportuokite.
Meilė. Meilės reikalai 2016 metais gali būti itin audringi. Būsite pakylėti, norėsite pramogauti, bendrauti, flirtuoti, užmegzti naujų pažinčių. Spinduliuosite meilę ir aistrą. Turėsite daug gerbėjų. Tų, kurie jau turi šeimą, partnerį, laukia išbandymų metai dėl neištikimybės, nesusikalbėjimo. Dėl to gali grėsti skyrybos. Tad dažniau būkite kartu, ieškokite bendrų interesų.
Tie, kurie dar neturi partnerio, turi pramogauti, neatsisakyti pasiūlymų, mat savo antrąją pusę gali rasti netikėčiausioje vietoje. Tie, kurie tik užmezgę santykius, gali sulaukti pasiūlymo kurti šeimą.

Jautis
Jautis2016 metais Jaučiai bus ryžtingi, tačiau turėsite įrodinėti ir parodyti, ką mokate, ką sugebate. Didelių permainų 2016 metais nebus, tačiau užtikrintai judėsite į priekį.
Darbas. Turėsite daug darbo, norėsite įgyvendinti senus planus. Karjeros ir finansų srityje didelių permainų nebus. Gali būti užgautos jūsų darbinės ambicijos, tačiau jūs greitai tą pamiršite. 2016 metais norėsis rizikuoti, tačiau gerai apmąstykite savo galimybes, nebūkite kategoriški, būkite lankstūs. Yra nemaža tikimybė išlošti loterijose.
Sveikata. Metų pradžioje sveikatos problemos bus pirmoje vietoje – organizmas bus itin jautrus. Atsisakykite alkoholio, riebaus maisto. Jūsų šių metų devizas – geriau mažiau, bet geriau, arba valgau, kad gyvenčiau, o ne gyvenu, kad valgyčiau.
Meilė. Jauni Jaučiai gali sutikti savo meilę – tik neskubinkite partnerio ir nereikalaukite apsispręsti iš karto. Tie, kurie išlauks, bus laimingi.
Tų žmonių, kurie jau turi partnerį ar šeimą, santykiai taps šiltesni, atsipalaiduosite. Lepinkite savo sielą ir kūną, rodykite daugiau dėmesio savo partneriui. Tačiau barnių, pykčio ir audringų pokalbių gali netrūkti. Bet Jautis visada ras išeitį. Būkite savo partnerio įkvėpimo šaltiniu, palaikykite jį ir flirtuokite.

Dvyniai
DvyniaiDvyniai gali tapti dar aktyvesni, tačiau būsite nekantrūs, mėginsite viską spėti, būti vienu metu visur. Tad kyla pavojus nieko nespėti.
Darbas. Bus daug darbo. Bet ne visur spėsite. Įgyvendinkite senus planus, norus, pabaikite senus projektus. Galite pradėti tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamu turtu, o visa tai atneš nemažai pelno. Jei gausite pasiūlymą, kuris bus labai netikėtas, neatsisakykite jo.
Sveikata. 2016 metais atkreipkite dėmesį į stuburą – dėl greitų, staigių judesių gali baigtis įvairiomis traumomis. Gydykite ir valykite savo organizmą. Tačiau susirgę greitai įveiksite ligą.
Meilė. Dvyniai patirs didelę meilę ir paskęs meilės aistrose. Ieškosite savo antrosios pusės ir bandymų gali būti daugybė. Po kiekvieno karto manysite, kad tai tikra ir amžina meilė – užsidegsite, atšalsite, tačiau ir vėl liepsnosite aistra, seksualumu ir meile.
Tie, kurie jau turi šeimą, partnerį, šiais metais pasitikrins santykių tvirtumą. Gali būti, kad atsiras naujas žmogus ir reikės plėšytis tarp šeimos ir naujų jausmų. Dvynių partneriai gali įtarti neištikimybę – laukite audringų pokalbių, kurie gali baigtis ir skyrybomis. Gerai apsvarstykite, ko jums reikia iš santykių, nedarykite skubotų sprendimų.

Vėžys
VezysĮsileiskite į savo gyvenimą naujovių ir atsiribokite nuo senų įsitikinimų. Šiais metais patirsite visų paletės spalvų išgyvenimų, atsiras naujų projektų, pomėgių, draugų. Šiais metais galite įgyvendinti pačias netikėčiausias svajones, galite atskleisti savo talentą, užmegzti naudingų pažinčių.
Darbas. Jūsų darbe gali būti pokyčių, tad patarčiau veikti su bendraminčiais. Ypač seksis tiems, kurie dirba su kolektyvu. Atsiras karjeros galimybių. Bet dirbti reikės daug. Vyrams pelninga pradėti savo verslą. Neišlaidaukite, taupykite, investuokite.
Sveikata. Jautri bus nervų sistema. Padidėjęs jautrumas gali išprovokuoti ligas. Būtina lavinti kūną, atsisakyti riebaus maisto – sekite, ką valgote, atsargiai su alkoholiu.
Meilė. Ugninė beždžionė jums siūlo atgimti – jūs atsibusite kaip pavasaris po žiemos ir sniego. Jausite ir skleisite šiltus jausmus, pasinersite į juos stačia galva. Tie, kurie turi šeimą, partnerį, galbūt turės santykių už šeimos ribų, išgyvens dėl to, mat nenorės prarasti šeimos. Tačiau jūsų partneris taip pat gali turėti slaptų santykių ir gyventi dvigubą gyvenimą. Skirtis nepatartina – trumpalaikis romanas praeis kaip rūkas. Nevedusieji ir tie, kurie dar neturi antrosios pusės, gali tikėtis naujų jausmų, pažinčių, kurios užsimegs pačiose netikėčiausiose vietose. Tai gali būti lemtingas susitikimas, kuris taps jūsų gyvenimo meile.

Liūtas
LiutasŠie metai jums taps pamatiniai visomis prasmėmis: galite pakeisti požiūrį į gyvenimą, būsite pilni jėgų, o metai – kupini įsimintinų įvykių.
Darbo srityje Liūtai taip pat sulauks daug dėmesio, galbūt sutiksite rėmėją, partnerį, bendramintį, kuris taps reikšmingu ateityje. Kai kurie Liūtai ieškos naujo, pelningo darbo. Tiems, kurie jau dirba ir atlieka kruopštų darbą, nesiseks, nes audringa energija neleis susikoncentruoti. Tad nedarykite to, kas jums neįdomu, o ieškokite kito darbo, kur galėsite pasidalinti savo sumanymais bei talentais.
2016 metais Liūtui reikės išmokti valdyti savo beprotišką energiją, tačiau būsite geros nuotaikos, kupini gerų norų, veiksmų, emocijų.
Sveikata. Nekilnokite sunkių svorių, nepersistenkite sporto salėje. Gali atsirasti širdies ir kraujagyslių sistemos taip pat medžiagų apykaitos problemų, stuburo ligų. Patarčiau daugiau dėmesio skirti maistui ir poilsiui.
Meilė. 2016 metai Liūtams suteiks daug galimybių rasti savo širdies meilę – bus tikimybė ją sutikti darbe, kelionėje, vakarėliuose.
Turintiesiems partnerius gali trukdyti kelionės, išvykos darbo reikalais. Gali būti ir šeimos pagausėjimo. Ši naujiena jus skatins ieškoti naujo būsto, remontuoti senąjį. Tie, kurie gyvena kartu daug metų, gali būti neištikimi, bus minčių skirtis.

Mergelė
MergeleAtėjo metas, kai reikia įvertinti save, savo jėgas ir norus. 2016 metais reikia atsakyti į klausimus: kas aš? Kur einu šiame gyvenime? Kas man gyvenime svarbu? Ko siekiu?
Mergelei likimas suteiks galimybių veikti savo nuožiūra, tad pradėkite aktyviai ieškoti savęs.
Darbe viskas bus stabilu. Patariu atkreipti dėmesį į darbus, kurie padės atsiskleisti jūsų talentams, mat dabar svarbiausia – jūsų savirealizacija. Iki birželio mėnesio būkite atsargūs su pinigais. Nuo rugsėjo mėnesio finansinė sfera pagerės, lengviau seksis karjeros reikalai, gauti atsakingesnes pareigas. Seksis turintiesiems savo verslą.
Sveikata. Turėsite daug energijos ir noro veikti. Ligos nebus baisios tiems, kurie laikysis dienos režimo. Tiems, kurie valgys daug, neatsisakys žalingų įpročių, gali atsirasti virškinimo sistemos problemų.
Meilė. Mergelės ženklo žmonės gali užmegzti pažintį su įtakingu asmeniu, kuris turės galimybių padėti finansiškai, tačiau neskubinkite įvykių. Jauni žmonės ieškos savo antrosios pusės, bet kartais veiks spontaniškai, neapgalvotai. Neskubėkite prisiimti atsakomybės – draugystė, bendravimas ir vienas kito pažinimas, bet nieko daugiau. Viską gerai apgalvokite. Be to, 2016 metais atsiras didelis pavydo bei nepasitikėjimo savimi jausmas. Tai kai kurias poras išprovokuos tarpusavio nepasitikėjimui, kivirčams. Tačiau neskubėkite skirtis, nes pasigailėsite to.

Svarstyklės
Svarstykles2016 metais pajus didelės energijos antplūdį – tai šansas išaugti į kitą lygį ir pajusti savo privalumus. Dėl įdėtų pastangų ir gerai atliktų darbų sulauksite pagyrų ir pasiūlymų, gali atsirasti naujų finansinių šaltinių, kilti alga.
2016 metais su bendraminčiais galite įgyvendinti idėjas, kurios atneš gerų rezultatų, taip pat ir finansinių.
Antroje metų pusėje bus sunku sulaikyti emocijas, laikykite paslaptyje savo idėjas, kol jų neįgyvendinote. Neapkalbinėkite kitų, susilaikykite nuo pykčio, kontroliuokite savo emocijas bei tariamus žodžius.
Sveikata taip pat bus puiki, turėsite jėgų ir noro veikti. Svarstyklių sveikata labai priklauso nuo vidinės būsenos, dvasinės savijautos. Kai serga siela ir širdis, serga ir kūnas. 2016 metais atkreipkite dėmesį į sąnarius, pėdas, virškinimo sistemą, lavinkite kūną, sportuokite. Kuo daugiau laiko praleiskite gamtoje, gryname ore.
Meilės reikaluose šio ženklo žmonės taps seksualesni, sužibės visomis spalvomis. Atvers naują lapą savo santykiuose ir gyvenime. Turintieji partnerį pajus naują įkvėpimą ir norą kartu įgyvendinti savo planus, taps vienas kitam šiltesni. Būsite emociškai ir fiziškai stiprūs ir pasitikėsite savimi, norėsite teikti staigmenas. Tie, kurie dar neturi partnerio, intensyviai ieškos savo pusės. Bendrausite iš karto su keliais priešingos lyties atstovais.

Skorpionas
SkorpionasSvarbiausia 2016 metais nebijoti įleisti į savo gyvenimą naujovių ir atsikratyti senų nereikalingų santykių, projektų, minčių, priklausomybių. Tą padės padaryti jus palaikantys žmonės, kurių tikrai bus. Ypač stenkitės atsikratyti pavydo – geriau imkitės darbų, naujovių ir įrodykite savo konkurentams, kad turite pranašumų ir galite laimėti kovą prieš juos.
Darbų ir karjeros srityje galėsite nuversti kalnus. Šioje srityje jums viskas seksis. Tad jei kovosite, pamažu įveiksite kalną. Jūsų intuicija jums ateis į pagalbą.
2016 metais ypač jautri bus nervų sistema – gali kankinti nemiga, dirglumas, nuovargis… Galite sirgti dėl to, kad prisigalvosite nebūtų dalykų visus įtarinėdami. Dėl nervų gali atsirasti problemų su spaudimu ir virškinimo sistema, lyties organais.
2016 metais patarčiau būti kantriems, nes galite prisidaryti rūpesčių, darbe bei šeimoje. Meilės srityje būsite aktyvūs, turėsite daugiau norų ir bandysite užmegzti ne vieną pažintį. Tačiau ir čia intuicija jums padės, ypač tiems, kurie neturi antrosios pusės. Tų, kurie jau turi partnerį, pavydo jausmas bus stiprus ir nenugalimas. Pavydą verskite meilės žodžiais, skleiskite savo seksualumą.

Šaulys
SaulysTai beprotiškas ugningos energijos išsiliejimas. Šiais metais norėsite išbandyti viską, apie ką iki šiol svajojote. Būsite fortūnos numylėtiniai, tik nepulkite į kraštutinumus, imkitės darbų, ypač tų, kurie patys veršis į rankas.
Tai geri metai susitikimams, darbams, kelionėms, pasieksite daug, jei negriebsite daug darbų ir neįsipareigosite ten, kur negalėsite laiku ir kruopščiai atlikti savo pažadų. Neprisiimkite visų darbų iš karto, nebandykite imtis neapgalvotų, rizikingų ir skubotų sprendimų ir nebandykite savęs ten, kur neįsivaizduojate.
Antroje metų pusėje galite imtis įgyvendinti savo planus, kurie atneš pelno. Gali atsirasti kitų pajamų šaltinių.
Sveikata. 2016 metais bus jautri psichika, emocijos valdys protą, nuo įtampos ir krūvio darbe gali skaudėti galvą. Bet Šaulys bus patenkintas tuo ką daro ir ką jaučia. Tad ir sveikata bus pakankamai gera. Svarbu tramdyti audringas emocijas. Atsižvelkite į sąnarių ir nugaros problemas, būkite atsargūs, nes dėl neatsargumo gali padidėti traumų tikimybė.
Meilės srityje taip pat norėsite įgyvendinti savo neįtikėtinas fantazijas, svajones ir pajusti dar nepatirtų pojūčių. Tačiau kai kur tik veltui švaistysite laiką ir emocijas, nes svajonės bus nerealios. Vedę ar jau turintys partnerį šauliai gali patirti naują jausmą, kuris kankins jų protą ir sielą. Aiškinantis santykius kai kada galite reaguoti per daug audringai, vargins nuotaikų kaita. Tai gali būti žingsnis į neviltį. Tad emocijas kontroliuokite. Nebandykite jums artimo žmogaus kantrybės – galite prarasti tai, ką turėjote, neturėsite palaikymo.

Ožiaragis
Oziaragis2016 metai gali tapti vieni sėkmingiausių. Tik savo galingą energiją reikėtų išnaudoti teisinga linkme. Norėsite pažinti, ieškosite dvasinio pasitenkinimo. Norėsite permainų. Jūsų laukia susitikimai, nauji hobiai, pramogos, kelionės. Ožiaragiai moka išnaudoti savo jėgas ir žino, kas jiems svarbiausia. Šio ženklo žmonės kelia sau tikslus ir visada bando juos pasiekti. Nesvarbu, ar pats, ar kitų žmonių dėka. Šiais metais ožiaragiai daug dėmesio skirs savo kūnui – ne tik fiziniam, bet ir dvasiniam.
Darbe truputį atsipalaiduosite, tačiau derėtų atsargiai bendrauti su bendradarbiais, mat galimos intrigos ir konfliktai. Ypač metų pradžioje. Finansų sfera bus stabili, tik nereikėtų daryti didelių investicijų ir imti kreditų.
Sveikata. Bus puiki, nėra jokių pavojų. Tie, kurie ja nesirūpins, gali turėti problemų su dantimis, venų varikoze. Atkreipkite dėmesį, ką valgote, raskite laiko poilsiui.
Meilė. Jūsų jausmų ir jėgų vulkanas neš nerimą jūsų partneriui. Bet jūs galėsite ir mokėsite paaiškinti, valdyti situaciją. Tie, kurie jau turi partnerį, šeimą, atras daugiau aistros, naujų įspūdžių ir nepakartojamų akimirkų. O tie, kurie neturi antrosios pusės, gali patirti naujų jausmų antplūdį, naujas romanas gali susukti galvą. Be to, yra didelė galimybė sutikti savo naująją meilę. Jei seni santykiai neteikia džiaugsmo, skirkitės ir nepraleiskite šanso sutikti naująją meilę.

Vandenis
VabdenisLikimas jums duoda šansą įžengti į naują, iki šiol nežinomą jums gyvenimo sritį. Gyvenimas tikrins jūsų sugebėjimus, jėgas ir stums į naują kelią. Galite mokytis ir skirti laiko kūrybai, turėsite naujų idėjų. Galite pradėti kažką naujo, tačiau, deja, to nepabaigsite. Daug jėgų švaistysite veltui, bet įdomių idėjų bus nemažai, tad kai kurias jų tikrai įgyvendinsite.
Tie, kurie dirba kolektyve, galės nustebinti savo pranašumu ir kūrybiškumu, aplinkiniai tik pavydės jiems sumanumo.
Tie, kurie galvoja apie savo verslą, gali neabejoti – viskas pavyks puikiai. Tik raskite bendraminčių. Finansinė sfera bus stabili. Šiais metais seksis menininkams, rašytojams, išradėjams, mokslininkams. Būkite atsargūs investuodami pinigus, o noras greitai užsidirbti gali baigtis net teismais.
Sveikata. Turėsite pernelyg daug jėgų ir energijos, tad sirgti nebus kada. Būsite atsparūs ligoms. Tad neprisigalvokite sau ligų ir neužsiimkite savigyda. Tie, kurie bus pernelyg neatsargūs, gali turėti traumų. Patarčiau daugiau laiko praleisti gryname ore, prie vandens. Gera nuotaika gali grąžinti jėgas.
Meilė. 2016 metai – tai periodas, kurio metu paaiškės jūsų jausmų tikrumas. Turėsite paleisti, kas sena, sugriuvo, kas seniai neegzistuoja. Nepriimkite skubotų sprendimų, nes galite greitai nusivilti. Norėsite šiltų jausmų ir žibėsite ugningu noru įsimylėti, nesiliausite medžioti ir neatsispirsite naujų jausmų sūkuriui. Turintiesiems šeimą gali tekti audringai aiškintis ir įtikinti partnerį savo ištikimybe, jausmais ir meile. Neskubėkite ir nereaguokite pernelyg audringai, nes tai gali būti žingsnis į niekur. Nenuvilkite savo mylimo žmogaus, nes galite prarasti kelią dėl takelio…

Žuvys
ZuvysReikėtų atsisakyti individualizmo ir veikti su bendraminčiais. Tik dirbdami kartu galite pasiekti daugiau. Turėtumėte būti lankstūs, nes įgyvendinti savo projektus bus sudėtinga. Tiems, kurie gavo naujas pareigas, bus nelengva – nekraukite visko vien tik ant savo pečių. Darykite tai, ką mokate geriausiai. 2016 metais gerai seksis kūryboje, intuicija patars, kaip elgtis įvairiose gyvenimo situacijose.
Sveikata. Bus stabili, tačiau dėl nervinės įtampos darbe arba šeimoje gali būti psichologinių, nervinių išsekimų. Galimos peršalimo ligos. Nevalgykite labai riebaus maisto. Jei norite būti sveiki, traukite į save tik teigiamas mintis.
Meilė. Kaip ir darbe, taip ir meilėje jums būtinas partneris. Žuvis sieks savo gyvenime harmonijos. Tie, kurie turi šeimą, aiškinkitės, ko jums reikia, ko reikia jūsų partneriui. Būkite lankstūs, žvelkite į situaciją iš kitos pusės. Laisvalaikį leiskite kartu. Tie, kurie ieško, gali sutikti savo gyvenimo meilę. Šiais metais tikrai pasikeis jūsų gyvenimas. Tai laikas žengti žingsnį ir patirti tikrų, nuoširdžių jausmų, sukurti šeimą arba planuoti vaiko gimimą. Šie metai padės pamiršti nusivylimus.

Palinkėjimai
Visiems žmonėms, nesvarbu, kokio ženklo atstovai yra, linkiu nukreipti savo jėgų energiją į savirealizaciją, nes mūsų gyvenimas kaip kortų kaladė. Pametus vieną kortą, būrimas tampa beprasmis. Tad tiems, kurie savęs dar nerealizavo (kaip vyras, žmona, motina, tėvas), nerado savo talento, linkiu surasti save.
Gražių akimirkų Jūsų gyvenime!

Būrėja, tarologė, chiromantė
Anželika Klincevič

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.