Praėjusį savaitgalį šalies sostinėje vyko tradicinis bėgikų lauktas renginys „Vilniaus 20 km bėgimo su Živile Balčiūnaite“.

Kėdainietis Tadas Pavolis (kairėje) sostinėje vykusiame renginyje „Vilniaus 20 km bėgimo su Živile Balčiūnaite“ 20 kilometrų rungtį įveikė antras. (Bėgimo organizatorių nuotr.)

Devintą kartą vykusiose bėgimo varžybose 20 km, 10 km ir 3,5 km rungtyse dalyvavo arti tūkstančio bėgikų. Jie jau antrus metus buvo kviečiami palaikyti organų donorystės idėją. Todėl neatsitiktinai bėgime dalyvavo ir žmonės su transplantuotais gyvybiškai svarbiais organais.
Tradicinis bėgimas tuo pačiu buvo ir Lietuvos 10 km bėgimo čempionatas.
Gražiausiame rudens bėgime varžėsi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai.
Ilgiausią 20 km nuotolį įveikti pasiryžo daugiau nei 150 dalyvių. Pirmasis šioje rungtyje finišavo ir nugalėtoju tapo Justinas Beržanskis (1:07:03 val.). Antrąją vietą užėmė jaunasis Kėdainių krašto bėgikas studentas Tadas Pavolis (1:09:47 val.), trečia vieta atiteko baltarusiui Vasili Lialeka (1:10:15 val.).