Nors gamta ir nenori džiuginti žiemiškais orais, vėl Lietuvai pasiuntusi drėgmę bei šilumą, kalėdinis šurmulys vis labiau įsibėgėja.

Knypavos aikštę vakarais nušvies įspūdingas bendrovės „Laumetris“ dovanotas stilizuotas fontanas.

Knypavos aikštę vakarais nušvies įspūdingas bendrovės „Laumetris“ dovanotas stilizuotas fontanas.

Kėdainiai jau gyvena būsimų didžiųjų švenčių nuotaikomis. Šventinio maratono startą skelbia Didžiojoje rinkoje pastatytos eglės įžiebimas.
Miesto seniūno Alvydo Kleivos teigimu, šįmet Kėdainiuose netrūksta naujų papuošimo elementų: „Tradiciškai papuošiame visą senamiestį. Ypač įspūdingai atrodo Knypavos aikštė, kurioje esantį, bet žiemai uždarytą fontaną mums padėjo papuošti bendrovės „Laumetris“ kolektyvas. Jis sukūrė stilizuotą fontaną ir jį padovanojo miestui. Tokios dovanos vertė apie penkiolika tūkstančių litų. Jau pernai norėjome tokią puošmeną įsigyti, tačiau neturėjome lėšų. Šįmet fontaną pasisiūlė pagaminti dosnūs verslininkai. Dėkojame „Laumetrio“ vadovams Kaziui Čiurylai ir Jonui Putnai už jų norą prisidėti prie miesto puošybos. Kitąmet fontaną patobulinsime, tačiau ir šįmet jis atrodo įspūdingai. Kviečiu kėdainiečius vakarais nepatingėti pasivaikščioti senamiesčiu ir pasigėrėti jo grožiu.“
Atnaujinta ir Smilgos gatvė, ten esančios gėlinės paverstos nykštukų nameliais. Šviesų girliandomis tradiciškai švyti Č. Milošo ir dalies J. Basanavičiaus gatvių medžiai.
„Puošiamės ten, kur didžiausias žmonių judėjimas. Tačiau nenorime pamiršti ir kitų miesto vietų. Labai kviečiu visus gyventojus būti sąmoningus ir, šventėms artėjant, pagražinti savo namų ar darboviečių aplinką. Susikurkime grožį patys. Juk papuošti prie namų augančias eglutes ar padekoruoti langus didelių išlaidų nereikia. Pakanka pasitelkti išradingumą, kūrybiškumą ir galima sugalvoti labai įspūdingų ir originalių dalykų. Šįmet vėl rinksime gražiausiai papuoštus pastatus ir kiemus, tad dar yra laiko pasigražinti ir pabandyti nustebinti tiek save, tiek kaimynus bei visus miestelėnus“, – sakė miesto seniūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.