Rugsėjis yra paskelbtas saugaus eismo keliuose mėnesiu. Tai intensyvus laikas, kai keliuose padidėja rizikos faktorius dėl padidėjusio transporto priemonių skaičiaus bei pėsčiųjų (moksleivių ir darželinukų).


Ta proga Kėdainių rajojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius aplankė dešimt rajono švietimo įstaigų. Buvo aplankytos Krakių gimnazija, Kėdainių „Aušros“ progimnazija, Kėdainių J. Paukštelio progimnazija, Dotnuvos pagrindinė mokykla, Kėdainių specialioji mokykla, mokykla-darželis „Obelėlė“, darželis „Aviliukas“, darželis „Puriena“, darželis „Vyturėlis“, Krakių darželis.

Jų metu buvo susitikta su švietimo įstaigų pedagogais, pradinių klasių mokiniais, vyresniais darželinukais. Vaikus susitikimų metu linksmino policijos simbolis šuo Amsis.

Mokyklų pirmokams buvo vesta saugaus eismo pamokėlė, kurios metu buvo rodomi filmukai saugaus eismo tematika, vesta viktorina. Sėkmingai atsakiusieji į klausimus, buvo apdovanoti atšvaitais, spalvinimo knygelėmis. Taip pat vaikams buvo padalintos šviesą atspindinčios liemenės. Darželinukams buvo rodomi filmukai saugaus eismo tematika.

Taip pat ta proga Kėdainių mieste, Didžiosios Rinkos aikštėje buvo organizuotas renginys „Pagalbos skambutis 112“, kurį aplankė apie 970 vaikų iš įvairių miesto ir rajono mokyklų, darželių.

Renginio metu vaikai buvo supažindinami su specialiųjų tarnybų, t.y. policijos, greitosios medicinos pagalbos, ugniagesių-gelbėtojų, karo policijos, muitinės pareigūnų darbu, transporto priemonėmis, amunicija, įranga.

„Spalio mėnesį ir toliau lankysime kitas švietimo įstaigas. Džiugu, kad per rugsėjo mėnesį kelių eismo įvykių, kurių metu nukentėtų vaikai, nebuvo“, – sakė bendruomenės pareigūnai A. Mickevičienė ir R. Mackevičius.

Kėdainių rajono policijos komisariato inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.