kedainiu-gaisrinininkaiŠventinį savaitgalį specialiųjų tarnybų pareigūnai nesilinksmino, bet dirbo, kad mes šventes sutiktume saugiai ir ramiai. Tiesa, ugniagesiams paskutinės šių metų dienos buvo itin karštos.

Gruodžio 31-ąją, apie 20.44 val. pranešta, kad Dotnuvos miestelyje, Ruokio g., dega šviestuvas atvira liepsna. Ugniagesiai gelbėtojai pabudėjo, kol atvyko ESO darbuotojai ir atjungė elektrą.

Paskutinę metų dieną gauti ir keli  nepagrįsti iškvietimai. Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g., kažkas dega pirmame aukšte. Pranešėjas negalėjo nurodyti, kelintoje laiptinėje ir bute neva įvyko incidentas. Ugniagesiai gaisro požymių nerado.

Vėliau gautas dar vienas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje dega konteineris, už kelių metrų yra automobiliai. Gaisro požymių nerasta.

Gruodžio 30-ąją, apie 22.36 val. Dotnuvos geležinkelio stoties ribose, kelio Akademija-Šlapaberžė-Berželė 1-ame km, neapšviestame kelio ruože, rastas, galimai, nenustatyto automobilio partrenktos dviratininkės (g. 1949 m.) lavonas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Priešpaskutinė metų diena buvo gana intensyvi ugniagesiams. Apie 18.27 val. ugniagesiams pranešta, kad Vasariškių kaime, sodų bendrijoje „Vasariškiai’“ užsidegė medinis sodo namelis. Gyventojai sodo namelį, kuriame įrengta pirtis, jau buvo užgesinę. Išdegė ir nuardyta 3 kv. m stogo dangos.

Vėliau, apie 20.50 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Gedimino g., dega serviso patalpos – matomi per stogą rūkstantys dūmai, tačiau liepsnos nėra. Buvo uždūminta katilinės patalpa, jos prieangyje degė sukrautos malkos. Pastate įsikūrusios kelios parduotuvės ir autoservisas.

Tą patį vakarą, apie 21.09 val. gautas pranešimas, kad Josvainių miestelyje, Pakrantės g., dega medinis tvartas, viduje gyvulių nėra. Atvykus, ūkinis medinis pastatas degė atvira liepsna. Išdegė tvartas, sandėliukas, apdegė viduje buvę sendaikčiai, išdegė daržinė bei viduje buvusios 3 t seno šieno, 10 m3 malkų, 1 t pjuvenų briketų, nudegė dalis stogo. Išsaugotas dar vienas sandėliukas ir dalis stogo.

Po kelių valandų, 23.06 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., iš automobilio rūksta dūmai. Automobilį „Audi A6“ (1996 m. gamybos) savininkas jau buvo užgesinęs. Apsvilo automobilio galinės sėdynės dalis ir signalizacijos pultelio apsauga.

Gruodžio 28 d. apie 11.15 val. Dotnuvos seniūnijoje, nepažįstamas asmuo pavogė 56 metų amžiaus moters piniginę, kurioje buvo 5 eurai grynųjų pinigų bei įvairios kortelės. Padaryta 15 eurų žala.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.