Pramogų centre ,,Vikonda“ šurmuliavusią rajono moksleivijos ,,Bravo“ nominacijų šventę naktį į šeštadienį sutrikdė skaudus incidentas – apie  2 valandą 45 minutės prie išėjimo iš pastato šūviu į krūtinę buvo sužalotas 25 metų kėdainietis E. L.

Prie-suvioSunkios būklės jaunuolis gydomas ligoninėje. Jo sužalojimu įtariamo 27 metų kėdainiečio Š. I. ieškoma.
Šūvis nugriaudėjo tuo metu, kai oficiali šventės dalis jau buvo pasibaigusi ir jos dalyviai plūstelėjo iš Pramogų centro pastato į lauką.
Aplinkui buvo daugybė žmonių, tad kulka galėjo kliudyti ir daugiau jų. Galima teigti, jog pasisekė, kad sužalotas tik vienas.
Pasak liudininkų, sužeistam jaunuoliui susmukus, kažkas suriko ,,Ką tu padarei – juk nušovei žmogų.“
Kilo sumaištis, kažkas iškvietė policiją ir medikus. Į Kėdainių ligoninę nukentėjusysis atvežtas maždaug po 20 minučių. Jaunuolis buvo sąmoningas, tačiau apie sužalojimo aplinkybes nieko nepasakojo.
Manoma, kad kruvinas incidentas kilo, dėl kažko susipykus. Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Vytautas

    Bliamba, skaičiau, kaip šitas įvykis aprašytas „Rinkos aikštėje“ – kažkur kažkas šovė, gal kur nors Kėdainiuose, gal Lietuvoje, o gal Mozambike. Ir dar drįsta vadinti save objektyviu laikraščiu…

    Atsakyti
  2. Vida

    Nei ta ,,Rinkos aikštė“ drįsta, nei ką – tiesiog daro ,,viską, ką gali“, kad rajonui būtų geriau. Rašyti teisybš jie tiesiog negali – reikia pūsti į Darbo partijos dūdą.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.